Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ehet keveset a kislányom...

Miért ehet keveset a kislányom? Az utóbbi napokban alig eszik, van mikor csak 40-ek mennek le, van mikor 180 is, mi ennek az oka szerintetek? Lehet hogy már tolni kellene neki ki 4 órás etetésre a 3 óra helyett? 3 és fél hónapos.

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem eszünk mindig ugyanannyit! Szerintem ne méregesd, figyeld a jelzéseit, ha megéhezik, kérni fogja a kaját :)) Ne az órát figyeld, hanem a picit :)) Ne félj, jelezni fog :) Különben meg mivel az anyatej napszakonként és egy étkezésen belül is változik és pontosan a babád igényei szerint állítódik össze, nem lehet két anyatejes babát összehasonlítani. Van, amelyik 50 grammtól is szépen hízik, a másiknak ehhez 120 g kell. Ha a babád mosolygós, kiegyensúlyozott, láthatólag elégedett szopi után, akkor eleget evett.
2010. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem anyatejes de gondolom így is érvényes amit írtatok. Csak sír a cumin. De a teát azt inná, azzal meg nem lakik jól, már teljesen ki vagyok nem tudom mit tehetnék, ha nem éhes úgysem eszik én hiába tömném...
2010. okt. 17. 10:42
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Megértem, hogy aggódsz! Az én kislányom is három hónapos és pár napja ő is ugyanígy eszik! Egyszer 50et egyszer 140et! Nem tudom mi lehet az oka! Ő is tápszeres sajnos, és a cumisüveget is nagyon nehezen fogadja el mostanában! Eddig nagyon jó evő volt, már 6kg. Gondolom, mos elég neki ennyi, különben nem valószínű, hogy végig aludná az éjszakákat és ilyen kis nyugis baba lenne! A te babád milyen súlyú? Mennyit eszik egy nap összesen?

2010. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan 6 kg ő is van, de most csütörtökön megyünk a 3 hónapos oltásra (el lett csúsztatva mert nem volt doktornő), akkor tudom meg pontosan. Kb 500-700 között eszik összesen egész nap, változó. Elvittem az orvoshoz és kérdezte mit tehetnék, akkor javasolta hogy kezdjem meg a hozzátáplálást szépen fokozatosan. Talán javított akkor valamit a helyzeten de most megint nem nagyon megy a tejcsi viszont a pépeset azt nagyon szereti. Nem tudom mit tehetnék most ha megyünk megint megkérdezem, tudom igaza van annak is aki azt írta nem eszünk egyformán, de engem akkor is nagyon aggaszt. Ráadásul napok óta egész nap sír, szerencsére este alszik de már kezdenek ki lenni az idegeim :(
2010. okt. 17. 11:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom kár volt leírni a hozzátáplálást, mert most én leszek a világ legrosszabb anyukája és itt nagyon sok ember még az orvosoknál is okosabb, ezért lettem lepontozva pár napja de nem érdekel én így csinálom és senkit nem kértem azzal hogy leírtam hogy neki is így kellene ezért nem kérek ilyen jellegű beírásokat hogy hogy gondolom én ezt és stb. stb. stb...
2010. okt. 17. 11:48
 7/8 anonim válasza:
Voltatok oltáson? Mit mondott a gyerekorvos? Változott a helyzet azóta?
2010. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltunk igen, teljesen egészséges szerencsére, és a helyzet is változott, megjött az étvágya, annyit mondott hogy mivel semmit nem talál nála ő a fogára tippelne, mert meg van neki duzzadva persze hozzá tette hogy nem holnap fog előbújni de megkezdődött a fogacskák mocorgásai. És ezzel a következő pár hónapban számolnom is kell. Azt oltást is jól bírta, láza se lett, csak többet alszik azóta. 6130g és 64cm.
2010. okt. 22. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!