Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz miután a babád...

Mit csinálsz miután a babád elaludt?

Figyelt kérdés
Ébren van még a babád?? Ha nem,mit csinálsz ez alatt a "pihi idő" alatt?? :)
2011. okt. 25. 21:41
1 2
 1/19 TKI Ibolya ***** válasza:
Este fél nyolc körül alszik el és folytatom az esti szeánszot a másik kettővel.Ők is elalszanak fél kilenc körül és akkor letusolok gépezek és a párommal beszélgetek,tévézek,olvasok.
2011. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mikor délután alszik, akkor eszek én és közben netezek, aztán vasalok néha, vagy a konyhát rendbe teszem ha kell. nem hangos dolgot. olvasok is néha vagy tv-t nézek, vagy telefonálok.


este néha netezek vagy tv-t nézek, de általában legalább egy órát összebújunk a párommal és együtt tv-nk még akkor is ha neki autós müsora vagy nekem a feleségeim mennek.

2011. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Már rég alszik a Picikénk :-)

Most netezek.

Nemsokára befejezem, apa is elteszi a laptopját és... khmmm... összebújunk ;-)

2011. okt. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Legtöbbször leülök a gép elé netezni, vagy halkan filmet nézek, illetve a konyhába is szoktam főzni, és mosogatni. Ha a férjem itthon van akkor ő csinálja a házimunkákat és én csak pihenhetek meg babázhatok :)
2011. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
még nagyban szaladgál fel alá a szobákba ,én meg közbe tudok gépezni és tv-ni.Ha meg hazaér az apja akkor össze bújunk és alszunk.
2011. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kilenc után kicsivel tettük le... rendet raktunk férjemmel, most vacsiztunk, megyek zuhanyozni utána tv-zek, olvasok, internetezek, párommal beszélgetek.
2011. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Alszik, 8 körül szokott elaludni a drágám. :)

Ilyenkor a férjemmel felváltva fürdünk és netezünk. Így egyszerre végzünk, így van időnk egymásra is. TV-t nézünk, beszélgetünk, összebújunk.

2011. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

mint a többiek:)esti lefektetés után(8 körül) net, beszélgetés, filmnézés.

A nap közbeni alvásokál gyorsan takarítok, főzök, mert nem alszik sokat sajnos...1 éves

2011. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nálunk mindhárom 8 óra körül alszik el. Reggel 7-ig nem kelnek fel. Beszélgetünk,netezünk,alszunk.
2011. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mindketten alszanak 1 órája. Én meg vasaltam mosogattam, eddig most kb 10 percet netezek. Nem tudok úgy lefeküdni ha nem végeztem el mindent. Nekem már a csend is kikapcsolódás:)
2011. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!