Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játék tippeket szeretnék...

Játék tippeket szeretnék kérni 6hónapos babával. Ti miket játszotok?

Figyelt kérdés
Már annyira figyelmes,és kis huncut. Nagyon szeret játszani. A kukucska a kedvenc, de szeretnék vele több játékot is játszani. Ötletek?
2023. szept. 23. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hirtelen ezt találtam: https://www.youtube.com/watch?v=8TDJTGsta_k Engem kicsit zavar a beszédstílusa, de biztos találsz youtube-on, meg úgy általában neten ilyen gyűjtéseket, hogy ebben a korban milyen típusú játék ajánlott. :)
2023. szept. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

na még ilyeneket találtam:

[link]


[link]

2023. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én készítettem újjbábokat az Én elmentem a vásárba dalra és azt nem tudja megunni, akárhányszor elénekelhetem/le játszhatom a dalt bábozás közben.


De nagyon szereti a különböző ölbeni játékokat, pl a Kicsi kocsi három csacsi, Mit csinál a kiskezem, Bice bóca kabóca, Lassan forog a kerék, Megy az út megy az út, Lassan jár a csigabiga.


Szereti a hangszereket, a csörgőket hallgatni, imád labdák után kúszni, plüssökkel kukucs játékokat játszani, színes képeskönyveket nézegetni.


De a lakás felfedezése a legjobb játék most neki :)

2023. szept. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!