Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hónapos fiam csak úgy hajland...

8hónapos fiam csak úgy hajlandó elaludni, hogy ringatom, de már elég nehéz 11kg. Hogyan szoktassam le? Hamarosan kistesója lesz és félek a nagy pocaktól nem fog működni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd bele babahordóba és ringasd abban el.V állandósíts egy tiszta, csak erre használatos kis babakocsit.
2010. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan széketek, amiben lehet hintázni?

Mármint felnőtt méretű, abba csüccs bele,pöttöm az öledben, így mégsem megterhelő. Aztán ha megszokta, akkor próbálhatod, hogy csak natúr összebújni az ágyon.

Nálunk bevált. Bár a köztes, székes módszer a mai napig előfordul. Most 2 éves múlt a kincsem.

2010. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leteszed és segítesz neki elaludni egyedül.

Az elején álomba hisztizi magát, aztán egy idő múlva magától elmegy aludni. Nem kell egyedül hagyni, dúdolni is lehet, összebújni, "beszélgetni", cirókázni, simogatni.

30hetes kismama vagyok, most 15hónapos a nagy, eszembe sincs ringatni, tavasz óta, ahogy megtudtuk tesó lesz nem ringatom, nem tologatom, hintáztatom, az újszülött mellett sem energiám, sem időm nem lesz még az Ő popiját is ringatni, mert nem tanult meg aludni egyedül, igaz Ő már megérti, ha azt mondom alvás, tiltakozik, be akarja bizonyítani, h nem kell, de álmos, nyüglődik egy sort, aztán dumál, és egyszer csak elalszik. Addig én is vele vagyok, dumálok neki.

Annyi, hogy van a csicsipárna(kispárnám) meg a kutyája és a takarója, ezek nélkül tény, nehezen, de elalszik.

Az elejéhez sok türelemre lesz szükséged, de hamar megszokja.

2010. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pont ebben a cipőben járunk mi is!

szintén 8 hónapos, csak sétálgatva aludt, eddig.

már 3 napja úgy altatom, hogy ugyanúgy fogom, mint eddig, csak éppen - ülök.

és láss csodát, elalszik! sokkal hamarabb, mint eddig sétálgatva.

innen már csak egy lépés, hogy leteszem és elalszik az ágyában. de nekünk már ez is hatalmas előrelépés, mert nekem már nagyon fájt a talpam, a sarkam, a derekam a plusz súlytól!

2010. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!