Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposan otthon hagynátok...

7 hónaposan otthon hagynátok este a babát 4 órára anyukátokkal vagy épp aki vigyázna rá?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy előadás, már régebben meglett rá a jegy és jó lenne elmenni a férjemmel. De közben ott motoszkál bennem hogy a kicsivel mi lesz, vajon bírni fogja? Meg pont úgy jön ki hogy altatáskor nem lennék itt. De az éjjeli kelésére már hazaérnénk.

Valószínűleg tejet fejnék le neki hogy legyen itthon. Anyuval meg egyébként jól elszokott lenni.


Csak mégis 4 óra. Eddig meg 1-2 alkalmat kivéve mindig én altattam el. 50 perces az út, nyilván ha valami lenne egyből indulnánk haza.


2023. okt. 6. 19:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meg kell próbálni. Itt a lehetőség.
2023. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%

2 honaposan már ott hagytuk mikor koncertre mentünk😁🤣

Nem vagyok ősanya, nem hordoztam, nem szoptattam.

Anyósom meg szívesen vigyázott rá, míg aludt.

Szóval szerintem nyugodtan

2023. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyapa vagyok és többször volt, hogy én voltam ennél hosszabb időt is a hasonló korú (meg még fiatalabb) unokámmal otthon, mert a menyemnek valami fontos teendője volt házon kívül. Mindenki boldog és megelégedett volt.
2023. okt. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Nekem inkább az esti altatás miatt necces, amúgy mi is simán ott hagytuk anyóséknál már 2 hónaposan is 2-3 órára, 7 hónaposan pláne, de nappal..


Kivéve egyszer, 5 hónaposan mentünk lagzira, éjfélkor jöttúnk, szegény anyósom még akkor is ott tologatta a babakocsiban, mert nem akar máshogy aludni, felébredt. Emiatt éjszaka sok@ig nem hagytuk ott, 2 volt, mikor először ott aludt.

2023. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Derjaderja ***** válasza:
25%

Én estére a lassan 3 éves fiamat sem hagynám másra, de lehetőség híján ő nincs is ehhez hozzászoktatva.

De 7 hónapos korukban biztos nem mentem volna el estére. Nem mintha bűn lenne, de engem nem volt ami erre motiváljon.

2023. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
Eddig altatas utan mentunk, de szerintem meg most hasznald ki a lehetoseget, mert utana a szepa miatt nem nagyon mozogsz. 😵‍💫😅 9 honapos most, hat eselytelen meg altatas utan is, hogy itthon hagyjam.
2023. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha volt próbaeste es el tudta altatni.
2023. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Eddig 2x nála aludt el amikor ő is itt volt. 🤷🏼‍♀️
2023. okt. 6. 19:58
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

2! Pacsiiii 😃😃 végre valakiii 😀

Nem hordoztam, egyiket sem szoptattam, szerencsére a férjemmel ezekben egyet értettünk.

2 hónapos volt amikor elkezdtünk újra moziba, vacsizni járni.

A kisebb 1 éves kora óta 3 havonta a férjemmel elmegyünk egy 3 napos wellness hétvégére. Van egy arany anyósom aki bevállalja a gyerekeket, ők pedig élvezik hogy laza hétvége van és nincs itthon katonai szigor 😃😃

Szerintem kicsit túl van ez a dolog tolva hogy ha megszületett a gyerekek akkor a rabszolgájává kell válnod és te/ti megszűntök létezni mint pár és innentől kezdve csak szülők vagytok.

Én ezzel úgy vagyok hogy a gyerek születik bele az adott környezetbe...persze imádom őket és a mindeneim, sőt...

2023. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%

szerintem csinald.

Anyud a legjobb ra.

Masban en nem bizok meg. Mi 2 evesek vagyunk. Eddig 2x maradt anyummal de altatni meg en vittem csak aztan anyu maradt otthon.


Utolag kiscit megbantam hogy nem kezdtuk el hamarabb hogy anyosom vagy anyum is agyba tudja vinni mert igy 2 eve nem jarunk el este sehova a ferjemmel amit nagyon megszenved a kapcsolat mostanra

2023. okt. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!