Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposan mintha szavakat...

7 hónaposan mintha szavakat mondana?

Figyelt kérdés

A fiam

Baba, pápá, be szavakat mondja

Vagyis gondolom ez nem tudatos, de olyan korainak tartom.

Más baba is csinál ilyet? 7hónapos


2023. okt. 8. 08:53
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Az én kisfiam is 7 hónaposan kezdte a "mámá" "bábá" és hasonló hangzású szavakat :)
2023. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ciklizálásnak hívják, nem zseni tőle, teljesen időben kezdi.
2023. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Lányom is csinálta

Értelmes szavakat tudatosan csak késöbb mondott. Hamar el kezdett beszélni

2023. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Minden gyerek így csinál kb ennyi idősen...amúgy ilyen egyszerű kérdésekben Google a barátod,a gyerek fejlődésenek utana tudsz nézni ott is .
2023. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindig bele lehet hallani értelmes szavakat abba, amit gügyögnek. A múltkor a férjem közölte, hogy zseni a gyerek, mert szerinte mondta, hogy anya. Jot röhögtem. Dehogy mondta. 7 honapos ő is.
2023. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az utolso nem tudom miért lett lepontozva,de az én lányomnál is volt olyan többször ,mintha azt "mondta" volna sírás közben,hogy anya.Ilyesztő volt.😅
2023. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ciklizálás. Ciklusos vegyület képződése egy nyílt szénláncú vegyületből. A gyűrűzárás olyan kémiai reakció, amelyben a lánc egyik része gyűrűt kialakítva reagál egy másikkal, pl. a laktámoknál vagy laktonoknál (a példában hidroxi-butilsavból g-hidroxi-butil-lakton keletkezik).



Meg néztem mi a ciklizálás 2#

Elég érdekes a definíciója. Közé nincs a témához

2023. okt. 8. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon okos ember vagy...

[link]

2023. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig kérdező ezt ciklizalasnak hívják 🤣🤣🤣
2023. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ciklizálásnak hívják,picit olvasgass a fejlődési szakaszokról. Fél évente jártunk egy évig fejlődésneurológiára egy ellenőrzésre,ott is így mondták. Ez a mamama,bababa,stb. Nekünk is csinálta 7-8 hó körül. Az első tudatos "nem" 11-12 hó körül volt,plusz vauvau,apa. Akkor már tisztán,tudatosan mamának hogy mama,apának apa. Azelőtt csak úgy mondogatta ezeket. Amúgy mi is egyszer belehallottunk hogy "apa" ilyen 6 hósan,nevettünk is,cuki volt de csak mi hallottuk úgy. Most 14 hónapos most mondja tisztán,érthetően és neki címezve.
2023. okt. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!