Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a 14 hónapos babám...

Baj, ha a 14 hónapos babám vacsorára tejpépet eszik? Főtt ételt, kenyeret, bébi ételt nem akar vacsorára elfogadni, csak a tejpépet, majd alvás előtt kb 1 dl gyerekitalt.

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 16:09
 1/4 anonim válasza:
Szia! Egyáltalán nem baj! Mi 15hónaposak vagyunk és 1 éves kora óta tejpépet eszik vacsorára a Manó. Tápszer nem kellett neki, tej se ezért maradt a tejpép. Védőnőnk is mondta, hogy nyugodtan eheti ezt, hogy meglegyen a tejes étkezés neki.
2010. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem 13 hós a fiam és fél éve azt eszik,és még azt is fog.reggel is azt kap.söt én nem csinalom sürüre,hanem olyan higra hgoy ki tudja szivni a cumisüvegböl.tele van az is vitaminnal szerintem nem baj.vannak nagyon jo esti pépek is.
2010. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor megnyugodtam, ismerőseim azt mondták, hogy felesleges már neki, de én ezt hü..-nek tartottam.

2010. okt. 18. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos, 10-ből 9 alkalommal tejpép nála a vacsora. Mondjuk ő kanállal eszi, és emellett kap reggel és vacsora után még tápszert is.
2010. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!