Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami abban, hogy a...

Lehet valami abban, hogy a cicizős baba többet ébred éjjel? Mielőtt megjelennének a hurrogók, nem, nem érv a tapszer mellett, csak kíváncsi vagyok tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
2023. okt. 12. 11:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Lehet benne valami, mivel a tapszert mashogy emeszti, esetleg aludhat emiatt tobbet. De az alvas az idegrendszeri erettseg kerdese is. Pl a feltesom hiaba volt tapszeres kb 2 napos koratol kezdve, 3 eves koraig legalabb haromszor kelt ejszaka.


Nalunk eppenseggel pont bevalt, amig szoptattam nemhogy ataludt ejszakank nem volt, de 30-60 percenkent kelt. Amint tapszert kapott, mert bevallom, 5 honapja csinaltam es nem birtam tovabb, azonnal aludt 12 orat egyben.

2023. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Tuti

Amíg szopott a fiam másfél óránként kelt.

Amióta leszokott róla nem kel egyszer sem (kivéve mostanában,jönnek a fogai és rosszul alszik tőlük.egyezerre jön négy.)

2023. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

A iszsz babám sokat ébredt, de mellen pillanatok alatt visszaaludt.

A tápszeres amikor felébredt vért izzadtunk, hogy elaludjon, de amint le akartuk tenni kezdhettük is újra az egészet...

2023. okt. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%

Az elején (6 hétig) rá kellett tápszerrel segíteni, mert kínlódtam a szoptatással, mellgyulladással.

A babám sokkal nyugtalanabb volt addig (valószínűleg amiatt is, mert érezte, hogy feszült vagyok). Amint elhagytuk a tápszert, és sikerült mellből szopizni (a kórházban rászokott a bimbóvédőre), sokkal kiegyensúlyozottabb lett. Ha cicin alszik el, nagyokat alszik. Most a fogzás bezavar mondjuk. De a szopizás mindig megnyugtatja.


Nem is ébred fel rendesen, ha kel éjjel, csak megy cicire, és alszik tovább. Amíg tápszereztük, 1.5-2 óra volt visszaaltatn. Nem aludt el evés közben. Ringatni, hurcolni kellett. Elképesztő könnyebbség volt, hogy csak mellre kell rakni, és kész.

2023. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Az anyatejet gyorsabban megemészti, a tápszer meg jobban eltelíti. Ennyi az oka.
2023. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekem mindkettő tápszeres volt, és mindkettő aludt éjjel már pár hetes korától, mint a bunda, 10-12 órákat simán. Aztán persze lehet, hogy ez véletlen.
2023. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
#6 az enyém is tápszeres volt. 3 hónapos koráig 1x kelt éjszaka, utána meg egyáltalán nem. Aludt, mint a bunda.
2023. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem 3 anyatejes gyerekem volt/van. Az első 6 hetesen átaludta, a második 3 hónapos korától egyszer kelt, 6 hónaposan átaludta. Most a 3. 3 hónapos, egyszer kel 5 óra körül. Szóval én cáfolom.
2023. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
1 hónaposan teljesen anyatejes volt átaludta az estét, most 6 hónapos teljesen tápszeres 3 szor kel (nem a foga miatt hanem enni).
2023. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Az én anyatejes babám újszülöttként 2x kelt, utána egyszer, 7 hós korától egyszer sem.
2023. okt. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!