Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idos volt az elso...

Mennyi idos volt az elso gyereketek, amikor terveztetek a masodik babat?

Figyelt kérdés
Ugymond mikor fogott el a vagy egy ujabb babara? :)
2023. okt. 22. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
7 éves volt amikor teherbe estem.8 volt amikor megszületett a tesó
2023. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
1,5 éves körül volt a nagy. Mostva haramdik gyerkőcöt várom, itt is kisebb korkülönbség lett volna a cél, de nehezen szabadultunk az albérletből, szerettük volna ha ő már sajátba születik. A nagy most 6 éves, a kicsi 4 és 17 hetes terhes vagyok. 🙂
2023. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem vágytam, nem akartam gyereket, de mivel az elsőnél nem hatott az escapelle már biztos volt, hogy nem lesz egyedül, mert én szétuntam magam egykeként. Azt is tudtuk, hogy 2-3 év korkülönbséget szeretnénk, így mikor eljött az idő nem volt választásunk. 2.5 év lett közöttük, azonnal sikerült a 2. is
2023. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Két gyereket szerettünk volna, de az első után tisztázni kellett magamban, hogy testvért szeretnék a meglévő gyereknek vagy még egy babát szeretnék.

Másfél múlt, mikor eldöntöttük, hogy jöhet, kettő volt, mikor megfogant. Három hónap híján három év lesz köztük.

2023. okt. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A vágy már a kezdetektől megvolt, 11 hónapos volt a nagy, amikor újra próbálkoztunk, 1 év próbálkozás után sikerült a kicsi. 2 év 8 hónap korkülönbség van köztük. Több gyereket nem vállalunk.
2023. okt. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
7 éves volt a fiunk, mikor eldöntöttük, hogy legyen második gyerek. Kicsit több, mint 8 év van a fiunk és a lányunk között.
2023. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
A GYIK népe szerint akkor kell testvért vállalni, amikor a meglevő gyerek azt akarja.....
2023. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

7 igen,meg kell kérdezni előtte a gyereket .ha O tiltakozik csakis az ő érdekeit kell nézni,és nem vállalni a babát,mert szegény nagyteso sérül

Aki pedig ennek ellenére vállal az önző és rosszat akar a gyerekenek

(Irónia volt.)

2023. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bogica0616 ***** válasza:
100%
3 éves volt a nagy mikor úgy éreztük, hogy jöhet még egy baba. 4 évet kellett várnia rá sajnos. Most vagyok 38 hetes terhes. Így 7 és fél éve lesz köztük.
2023. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A vágy már az első elött megvolt.

Tudtuk, hogy kettőt szeretnenk kis különbséggel.

13hónapos volt a nagy, mikor belevágtunk. 3 hónap után lettem terhes, de elvetéltem. Utána ismét belevágtunk.

Végül pár nap híján 2.5 év lett köztük.

2023. okt. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!