Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lanyom 13 honapos,tegnap...

A lanyom 13 honapos,tegnap ota kohog,de hurutosan hallom ahogy slejm van a torkan vagy nem is tudom,de semmi mas tunete nincs csak ez,es ha fent van szinte semmi,de ha lefektetem aludni,keptelen normalisan aludni,mert folyamat kohog,lent folytatom?

Figyelt kérdés

Szoval ha alszik folyamatosan kohog,ugy hallom mintha folyamatosan felrenyelne a nyalat,de nyilvan slejm az,es nagyokat nyel kozben ossze vissza kohog. Brutalis,tegnap ota nem aludt egy jot. Holnap elso dolgom hivni az orvost,de mar olyan ideges vagyok nemtudom mitcsinaljak vele

Nem taknyos,semmi mas nem valtozott,de nem ertem ez most miert van ?



2023. okt. 22. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyivel mèg nem kell orvoshoz rohanni, csak ha nem javul 5-7 napon belül. Nagypàrnàval tàmaszd ki a hàtàt alvàshoz. Adj neki sok citromos teàt, c-vitamint.
2023. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni a gyógyszertárban gyógynövényes köhögéscsillapótót.

Nappalra tökéletes az abroxol teva (ezt reggel és délután kell beadni), estére pedig a köhögés csillapító.

2023. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Pont hogy nem köhögés csillapito kéne hanem kopteto, hogy felszakadjon neki. Ilyenkor nem szabad elnyomni a kohogeset. Tegnap óta nem aludt egy jót.. Meg csak ma van :D ilyenek a betegségek. Kopteto nurofent, mézes tea, lándzsas utifut.
2023. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Holnap ünnep nap van,szóval nem biztos, hogy eléred az orvost.

Orrát próbáltad szívni, hogy nem váladék csorog e le a torkába?

2023. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

#3

Igen, ezért mondtam abroxol tevát (köptető) reggel és koradélután, este elalvás előtt pedig mehet a köhögéscsillapító, hogy tudjon aludni.

Nem én találtam ki, hanem a patikus, aki ért ezekhez.

2023. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Felesleges orvoshoz vinni.

Orrába mehet a tengervizes orrspray, majd szívni kell. Köptető napi kétszer. Ezen kívül Salvus vizes inhalálás napi többször, és alvás kor hideg párásítás segít.

2023. okt. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezzel teljesen felesleges orvoshoz menni. Mit segíteni az rajta? Adj neki hurutoldót és pár nap alatt megoldódik. Salvus vizes inhalálás is segít.
2023. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elfogom vinni,meg pedig azert mert nagyon remelem hogy ez nem tudogyulladas
2023. okt. 22. 23:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2 napja slejm van a torkán és szerinted tüdőgyulladás?! Ezért van ennyire túlterhelve az egészségügyi rendszer, mert ilyenekkel orvoshoz futkosnak.
2023. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!