Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhet? Kisfiam 8...

Mi történhet? Kisfiam 8 hónapos lesz! Eddig kétszer aludt, reggel 8.20-9-30ig! és 13-14-ig, de a délutáni alvás után 5 órát volt fent a következő vagyis esti alvásig! Már 18órakor tiszta dinka! Mit csináljak vagy hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Aludhat 3 szor?Reggel meg maximum 6ig alszik!Éjjel többször ébred!de ez nem ujdonság!Már nem szopizik!
2010. okt. 19. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a 8,5 hós variál most szinte minden nap máshogy alakul.
2010. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nikcsi ***** válasza:

Nalunk ugyanez. 8 honapos a kisebbik fiam, ossze vissza eszik, alszik jelen pillanatban. Van amikor (6-kor kel) csak fel 12-kor alszik eloszor es delutan meg egyet, van amikor napi 3x, van amikor reggel es delutan. Alvasmennyiseg is valtozo felora es 2 es fel ora kozott. En kivarom, majd csak beall valamikor, igy volt a naggyal is.

O is elkezdett ejjel felkelni, van amikor egy orat is porog, nem lehet visszaltatni. En ezt annak tudom be hogy 2-3 hete mar all kapaszkodva es nagyon menne mar, valoszinuleg ez nem hagyja nyugodni, folyton gyakorolna. :)

2010. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha reggel már 6kor kell akor miért nem teszed vissza evés után aludni?Az én lányom is közel 8 hónapos, Ő reggel 8 után kell(éjszaka soha nem ébred föl, már 3 hónapos kora ota)és 10kor teszem vissz ujra aludni, akkor alszik 1 vagy 2 orát, utána megyünk sétalni és 2 után mikor eszik megint alszik ugy 2-5ig.És akkor estig ébren van, igy kibir még 3 vagy 4 orát ébren.Ne értse senki félre nem dicsekedés képen irtam h az én kislényom milyen ügyes, csak nálunk ez a program.De szerintem ez szokás kérdése.Probáld meg töbször letenni, hátha elalszik.
2010. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!