Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szült itt valaki 2010. január...

Szült itt valaki 2010. január 28-án? Van kedved megosztani velem, hogy mekkora a babád, kisfiú vagy kislány, hogy alakul a napirendetek, hol tart a mozgásfejlődésben a babád, mit, mennyit esztek?

Figyelt kérdés
Tudom sok a kérdés, csak kíváncsi vagyok másoknál mi a helyzet.
2010. okt. 19. 14:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mi január 26.-án születtünk.2kg 80 dkg-val és 50 cm.1 hónapja volt 9,5 kg és 74 cm!

Mindent eszik már csak ugye még tejet nem adtam neki!6 foga van és még az almát is harapja!Kicsi darabokat nem tudom hogy szokott rá!Reggel este kap még tápszert!Éjszaka 2-3 alkalommal felkel!Reggel 7 körül ébred!Egy pillanatra nem lehet egyedül hagyni,mert akkor üvölt!6 hónaposan már ült,7 hónaposan már felállt!Menni még magától nem megy csak ha fogjuk a kezét!Minden honnan pakol,azzal szeret játszani amivel nem szabad!Délelőtt és délután is alszik egy kicsit!Már mi is autósülésben utazunk,ő sem szerette a hordozót!Tapsizik,pápázik,telefonál,dádázik.Ha kérdezem,hogy megy az autó vagy a porszívó utánnozza!Vagy ha kérdezek tőle valamit mint pl hol van a vau vagy a cica akkor mutatja!

2010. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

jan. 18., kisfiú. Már majdnem teljesen fel tud ülni magától, kúszik, de nem mászik, álldogál pár percig, de nem áll fel, már a lépegetést próbálgatja néha.

Mindent eszik, amit lehet, reggel tápszer, tízórai gyümi keksszel, ebéd főzzelék hússal, tojással, sajttal, uzsonna tejtermék, de nem tápszer (tegnap pl. puliszkát evett túróval és joghurttal, de kap joghurtot csak túróval, joghurtot gyümölccsel és keksszel, túrót gyümölccsel, akár tápszert keksszel is lehet neki adni), vacsi tejbegríz tápszerrel. 72-73 cm, egy hónapja 8300 gr volt, már esedékes az újabb mérés. 2 foga van alul, rágcsál kukit, kekszet, kiflicsücsköt, almaszeleteket, kenyérhéjat.

2010. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Bocsanat, hogy nem reagaltam, ma meg csak most jutottam a nethez. Egy halom dolgom volt. D.e tanacsadason voltunk, a nagyobbikoltast is kapott.

Ahogy olvastalak benneteket latom, hogy vannak nagygon ugyes kis babak, akik mar felallnak, probalnak lepegetni, felismernek allatokat.

Az en picim is azert naprol-napra tobbet tud azert.

Mindenkinek koszonom a valaszokat!!!!!!

:-) :-) :-)

2010. okt. 22. 21:00
 24/24 A kérdező kommentje:
Bocs a sok elgepelesert!!!
2010. okt. 22. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!