Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Belebolondulok hogy egy tortúra az altatás. Nem bírom már, soha nem volt jó alvó napközben . Éjjel még csak csak .. de az se az igazi. Napközben fáradt látom próbálom altatni de egy katasztrófa rengeteg idő és ráadásul ordít állandóan. Mit tegyek?? Komolyan már mindent is olvastam de nem használ.. és az hagyján hogy fél órákat alszik max.. oké. Az a legnagyobb bajom hogyha fáradt semmi nem érdekli nyűgös játszani nem lehet vele semmit nem lehet...


6 hónapos lesz. Mondjazok valami biztatót kérlek mert az idegosszeomlas szélén állok.


2023. okt. 30. 09:22
 1/8 babyboom567 ***** válasza:
38%
És még most jön a java,sajnos.
2023. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ezt a hordozókendő oldotta meg. Abban aludt. Hajszárító hangjára es ringatásra elaludt és a kendőben aludt 2-3 órát. A masik opció a mellen alvás volt, az is ment 2-3 órát is, de 1 óran keresztül cumizott rajtam, és utána sem lehetett letenni. Én is teljesen kész voltam már. 2 es fél éves volt, mire átaludta az éjszakát, elalváshoz még mindig kell a férjem neki, oviban viszont simán elalszik egyedül, csak itthon nem.
2023. okt. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesz jobb! Kitartást!


Nálunk eleinte a kendő segített ezeken.

Ahogy nőtt egyre könnyebb lett. 9 hónaposan magától elkezdett lekérezkedni rólam és ágyon aludni popsi simogatás után. 13 hónaposan 1 alvásra váltott, egyszer alszik 1.5-2.5 órát és azóta altatni sem kell úgy kidől.

Pedig brutál nehezen altatható volt 2-9 hó között.

Kitartást!

2023. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen hordózóval magadra kötöd, és úgy elvan, és észre sem veszi és elalszik, te meg addig tudsz tenni venni. Ne nézzess vele tv-t meg ne hallgasson zenét sem, max énekelj neki. Nálunk még az szokott müködni, hogy miközben hordozóban van porszívozok. Arra valamiért elalszik. Cicin altatás is segíthet.
2023. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatosban altatom, es nem faradtsagi jelekre, hanem idore. Most 10 honaposan 3-4 ora ebrenlet utan. Semmi mas nem valt be, igy 2 perc az altatas. Elotte 1,5-2 ora is volt.
2023. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fehér zaj segít de ritkán. Hordozó kilőve utálja... Altattam már időre és fáradtsági jelekre is. Lehet csak az idő segít?
2023. okt. 30. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet
2023. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlfárad. Próbáld akkor letenni, amikor az első jeleket látod. Az éneklést érdemes kipróbálni, nálunk bevált.
2023. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!