Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj vagy mit...

Mi lehet a baj vagy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Négy napja született a picim és minden éjszaka sír megállás nélkül csak addig nyugodt,amíg cicizik,de tényleg konkrétan csak addig és bármit csinálok büfiztetes pelenka csere bármi közben a cicimet keresi hiába hiszem azt,hogy már biztos jól lakott büfi és alvás egyszerűen nem akar mi lehet az oka?

2023. júl. 30. 03:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 4 napja született.

Az első 2 hónapban kb. nonstop cicin volt.

4. trimeszter.

2023. júl. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Így ez alapján semmi baja, csak kifogtál egy ilyen típusú babát, akit nem lehet lerakni soha, különben üvölt.

Én fiam is ugyanez volt, csak már kinőtte.

Kitartást, nem könnyű, de normális, akkor is ha mással fárasztanak majd.

2023. júl. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is ilyen volt. Szüksége van a testkontaktusra.
2023. júl. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen baba.
2023. júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt mondhatnám, hogy örülj neki... 🙂

Az én kisfiam besárgult, az első időkben nagyon sokat aludt, éjjel meg ébreszteni kellett etetni.

Persze tudom, hogy ez így nagyon kimerítő, kitartást kívánok, remélem gyorsan elmúlik ez az időszak és tudsz te is pihenni!

2023. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom is ilyen volt. Szinte folyamatosan szoptattam, napközben csak rajtam aludt, éjszaka 8x kelt.


Mindent jól csinálsz, hiszen ott vagy, ha enni vagy bújni szeretne. Nagyon nagy kihívás számára a kinti lét.

2023. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kijött már a magzatszurok? A lányom addig ordított,amíg ki nem jött neki. Friss császáros sebbel egész éjszaka mászkáltam vele a pelenkázó részen a kórteremben fel-alá!
2023. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindent jól csinálsz. Ez egy ilyen időszak, amit túl kell élni. Nálunk 5 hetes koráig tartott, utána fokozatosan javult a helyzet. 2 hónapos lesz nemsokára és a kezdeti időszakhoz képest sokkal jobb a helyzet. :)

Először nem akartam adni neki cumit, de pár hét non-stop éjszakai sírás után kipróbáltuk és nagyon bejött. Sokszor nem is azért sírt, mert éhes volt csak komfort cicizni akart, erre jó megoldás a cumi. Megnyugtatja őket. Ilyenkor még mindig a közelünkben akarnak lenni erre jó lehet az ágy mellett babaöböl. Így te is kényelmesebben tudsz pihenni.

2023. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ő ilyen testközelséget kereső baba.

Nekem is ilyen volt a kislányom, ő konkrétan amíg járni meg nem tanult rám volt tapadba.

Idővel könnyebb lesz!

2023. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem azért volt nagyob sírós a kisfiam az első napokban, mert nem volt elég tejem.
2023. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!