Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet tejallergia tünete?

Lehet tejallergia tünete?

Figyelt kérdés
Iker babáim vannak, tápszeresek. 3,5 hónaposak és egy ideje a kakijuk elég híg. A pelus beszívja. Ez gondolom hasmenés. Néha csípős szaga van de nem mindig. Egyébként semmi más bajuk nincs. Nem tudom ez hasmenésnek számít? Lehet tejallergia? Nem fáj a hasuk, kedves, mosolygós babák.
2023. okt. 30. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnek egyszerre?

Azt nem hiszem...

A hasmenés az amikor egy nap sokszor van híg kaki.

Nekem így magyarázta az orvos.

2023. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Nálunk ez tünet volt, de volt más is.
2023. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én is ezt furcsállom, hogy mindkettőnek egyszerre... naponta egyszer van kaki. 2-ik! Mi volt még a tünet?
2023. okt. 30. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel családon belül halmozódik, így persze, hogy lehet. Ahol egyik gyerek az lesz, ott rengetegszer a kistesó is tejallergiás lesz.


Nekünk egyéb tünet volt:

Gázos belek, sok pukizás

Csendes reflux (sok csuklás,gyűlölt háton lenni, c ívben feszítette magát, sokat dörzsölte az orrát tőle)

Egyre romló alvás

Hasfájás, de enyhébb fajta

2023. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!