Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekeknél a tejallergia...

Gyerekeknél a tejallergia tünete lehet székrekedés?

Figyelt kérdés
Fiamnak volt allergiavizsgálata, és kijött, hogy a tejre allergiás (nem azt nézték, de ez is benne volt). Ezen nagyon meglepődtünk, mert semmi erre utaló tünete nincs, se hasmenés, se hasfájás, se bőrkiütés. De most egy helyen azt olvastam, hogy székrekedést is okozhat, arra pedig a fiam tényleg hajlamos. Van ilyen tapasztalata valakinek?
2012. szept. 20. 12:49
 1/2 macilány76 válasza:

Kedves kérdező!

Az én gyermekemnél 4 évesen lactose intoleranciát állapítottak meg.Azért nem jöttek rá előbb, mert a tejallergia egyik fő tünete állítólag a hasmenés.....

Nálunk szorulás,sokszor véres székletürítés is előfordult és hasfájás is.Remélem még időben elkapták a fiadnál és még visszafordítható -megszüntethető a betegség.Sok szerencsét és egészséget kívánok!

2012. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tejtől még én is székrekedést kapok, pedig nem vagyok már gyerek. Az egyik rokonom pedig bizonyítottan tejallergiás, és ő is, mióta nem eszik tejterméket, sokkal jobban tud kakilni. Szóval szerintem simán lehet.
2012. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!