Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen természetes össszetevők...

Milyen természetes össszetevőkből álló sampont használtok, amivel meg is vagytok elégedve?

Figyelt kérdés
Hatalmas hajjal született a kislányom, aki jelenleg 2,5 hónapos. Babe sampont használtunk eddig de inkább váltanék. Köszi!
2023. nov. 2. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy 100% természetes összetevők, de itt látod, hogy csak 2 db sárga pöttyöt kapott, piros pöttyös nincs is benne:


[link]


A lányom születésétől használjuk (kisebb megszakításokkal) fürdésre és hajmosásra, most 2,5 éves, extrán érzékeny bőrű, hajlamos az ekcémára. Amikor 2 hónapig Manna olívás szappanra váltottam, sajnos kijött az ekcémája, így visszatértünk ehhez. Sampon szempontjából is elégedett vagyok vele, nem csíp, jól habzik, jól tisztít. Most már hosszú a lányom haja, és loknisan göndör, de jól fésülhető hajmosás után. Szívből ajánlom ezt a teméket.

2023. nov. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyelore siman csak a furdetovel mosom a hajat (babylove), nagyon szep neki, pedig o mar 1 eves.


Nem tudom, hogy van-e barmi

jelentosege kulon samponnak ilyen piciknel.

2023. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!