Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes a kislányom,kb 1...

7 hetes a kislányom,kb 1 hetes kora óta hasfájós! Tápszeres beba opti prot adunk neki,a dr úr nem akar váltani! Minden etetés után üvöltve sír,most már alig alszik valamit?!

Figyelt kérdés

Próbáltam többet adni neki,de a helyzet nem változott!

Kíváncsi vagyok volt e így valaki,és mi segített?

Köszönöm


2023. nov. 6. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hasfájáson ha nem valamilyen érzékenység okozza az isten se segít...

Mi Milumil Komfortra váltottunk a simáról és ugyanúgy fájt a hasa 5 hónapos koráig persze egyre kisebb intenzitással. Gasztróra is vittem már, de ott is csak azt mondta a doki hogy ez van, ha nincs más tünet, majd elmúlik.

Végigpróbáltunk minden cseppet Espumisan, infacol, laktáz, biogaia és semmi nem segített.

Néha jobb volt, néha rosszabb.

Szerencsére elmúlt.

2023. nov. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dm biot probald meg, vegyel egy dobozzal nezd meg hogy birja ha nem jo meg mindig visszamehetsz a beba-ra. nekunk az nagyon bevalt, a vedonom is szetdicserte hogy nagyon bejott a gyerekeknek,mert sokan valtottak mikor elvettek a kedvezmenyt sok tapszerrol
2023. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hordozással lehet még próbálkozni. Ha többet van függőlegesben, könnyebben kijönnek a gázok.


Kitartás, nem akarom azt mondani, hogy tudom min mentek keresztül, mert minket ez a probléma elkerült.

2023. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Amúgy nekünk is kólikás volt a gyerek,ha nem tud kakilni akkor nyugodtan szélcsövezd meg,én ha szorulásos mai napig használom, pedig 1 éves. nem szokott hozzá, elenyésző mikor kell használni, illetve a komfort cicit ha tudod engedd neki
nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem írod hogy mit probaltal a helyzet javítása érdekében?

Első körben laktoz csepp, mert lehet érzékeny rá, az meg is oldja hamar a bajt, sajnszos a dolog ha a kaja után nem sokkal üvölt.

A torna és a masszázs is sokat tud segíteni a puki gondokon, illetve mindig jól meg kell bufogtetni.

Aztán probiotikum esetleg, nálunk ez segitett a kakiban is.

Aztan jöhetnek a cseppek, infacol, espumisan stb.

És ha ezek nem jók lehet tapszert váltani

nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!