Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magad készíted a babád ételét...

Magad készíted a babád ételét vagy üveges bébiételt és dobozos tejpépet veszel neki?

Figyelt kérdés
Pl a 7 gabonás, gyümölcsös, kekszes tejpépeket készen veszed vagy otthon készíted neki? És pl főzelék vagy ilyen ebédnek valót Te főzöd vagy üvegeset veszel?
2023. nov. 6. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

2 gyerekem van, összesen 3 üveggel vettem bébiételt.

1x próbáltuk a tejpépet, pocsék volt, így azt sem vettünk többet.

2023. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Én vettem pár üveges kaját, de egyet se fogadott el pedig tényleg megpróbáltam. Úgyhogy én főztem majdnem mindent. Egy fajta "kész" kaját fogadott el, azok a dobozos tejpépek, azt szerettem mert gyorsan meg tudtam csinálni.
2023. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

Tejpépet sosem kapott. De nem is készítettem 1x sem.


A bébiételt vegyesen vettem és főztem. Mikor hogy.


Ezen kívül szopott 2 éves koráig.


Utána meg kapott tejbegrízet néha.

2023. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Fiamnak először üveges kaját vettem,aztán ilyen nyolc kilenc hónapos korától én főztem neki kulon,plusz azt ette amit mi,mindig egy keveset.18 hónapos és egy éves korától külön sem főzök neki,teljesen atalltunk arra,hogy azt egye amit magunknak főzök.
2023. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Vettem. Semmit nem evett meg amit én kotyvasztottam
2023. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nekem tetszenek ezek az üveges kaják meg a dobozos pépek, mert ellenőrzött és változatos.

Arra gondoltam, hogy - ha megeszi egyáltalán - az elején, kb 1-1,5 éves koráig ehetné a kész kajákat, azután átállhatna arra, amit mi is eszünk.

Most nem arról van szó, hogy lusta lennék főzni, csak biztosra mennék, hogy tuti mindent megkap és nem vegyszeres alapanyagokból készül.

2023. nov. 6. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Felesleges másfél éves koráig azzal etetned..

Én is vettem neki,azt is ette,meg minden másból is kóstolt..

De szerintem egy másfél évesnek nem kell már üveges baby kaja.

Persze ez az én véleményem,ha te szeretnéd add neki.

Az én fiam is másfél éves dear réges rég nem kapja azt a baby kajákat.

2023. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Altalaban fozok, uvegeset csak akkor veszek, ha nagyon nincs idom vagy ha rokonoknal vagyunk. Tejpepet meg nem kapott, nem tudom, hogy ezeknek valojaban van-e ertelme, de ahogy olvastam a leirasukat, engem nem gyoztek meg. Nem nagyon ertem, hogy mire jo :D


Adhatsz a babadnak csak uvegeset, de azert jo lenne, ha megismertetned a normal, darabos etelt is vele, amit ti is esztek, ne csak 1,5 eves kora utan talalkozzon vele eloszor.


Kisfiam 10 honapos most, mar eszik darabosat is, mint mi, de mikor mihez van kedve, van ugy, hogy csak pepesebbet fogad el.

De nagyjabol mindenbol megkinalom, amit mi eszunk es eldonti mi kell neki.

2023. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

vegyesen

kirándulás vendégség stb bébiétel - gyorsabb egyszerűbb és tuti jó ennit kap

tejpépet ált reggelire kapott

a többire főztem

2023. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én főztem. Volt itthon pár üveg, néha kapott abból is, ha nem volt időm/kedvem főzni, de mindennap, minden evésre?


Pláne 1,5 éves koráig?


Nem vagyunk szegények, de azért napi 2-3 üveg bébikaja kicsit luxus anyagilag.

2023. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!