Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges vagy házi készítésű...

Üveges vagy házi készítésű bébiételre szavaztok, és miért?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Mig 1-2 kanallal evett ( honapokig ) uveges, foleg mert bevizsgalt es bio. Hipp- et adtam kizarolag.
2017. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Elsősorban házit adtam nekik. Úgy gondoltam, hogy azt pontosan látom tudom és mert nagyon szeretek főzni.


Üvegest csak utazáskor.

2017. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Mindenképpen házi. Abból is lehet bio és ráadásul saját termesztésű alapanyag is. Friss, sokkal olcsóbb, az üveges akárhogy nézzük, konzerv koszt. Utazáshoz jó.
2017. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Miután megkóstoltam néhány üveges bébiételt, és rájöttem hogy az íze borzalmas és semmi köze az adott zöldség valódi ízéhez, így én házi készítésűt adtam a kislányomnak.

Mikor már nagyobb volt, akkor kapott néha üveges gyümölcspépet kekszel, vagy joghurttal keverve.

2017. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ. Én szerettem főzni neki de pl répát céklát én egy ideig nem mertem, azokat boltival vezettem be. Sütőtököt se tudtam neki főzni, mert április volt. Barack se volt még. Nyáron csak utazáskor kapott boltit, egyébként én főztem neki. Utána meg 1 éves lett és úgyis nagyjából azt eszi, amit mi (persze módosításokkal).
2017. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdem a hozzataplalast, szoval 4 honaposan, nem jobb az uveges? Mert ugye az tutira pasztorozott, baci mentes.
2017. jan. 5. 13:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Pont, mint az elso
2017. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én BLW-vel tápláltam hozzá a gyerekeim, szóval egyik sem.


De természetesen saját készítésűt adtam nekik első időkben.

2017. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vegyesen.
2017. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Én a házira szavazok, az is teljesen pasztőrözött, elvégre előtte megfőzöm, és legalább tudom, hogy mit eszik a gyerek.

Az üveges ételt onnantól nem adtam, hogy nem tudtam rájönni, hogy ha csak gyümölcs van benne, cukor és egyebek nélkül, akkor hogy lehet, hogy a bébiételben 85 kcal van, a sima almában meg 50? (100 g-ra). Innentől nekem volt már egy rossz érzésem, hogy nem azt adom, amit az üvegen feltüntetnek, és inkább kerültem.


Amúgy is marha drága, de ha utaztunk, akkor persze kényelmesebb, egyébként ha otthon voltunk, akkor azt ette, amit csináltam neki.

Kertes házban lakunk, úgyhogy tudom, hogy bio zöldséget eszünk.

2017. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!