Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen lehet adni...

Mennyi idősen lehet adni gombapörköltet adni a gyerekeknek? 20 hónapos a fiam. Még nem kapott eddig!

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 2 éves kor után ajánlott, mert a legnehezebben emészthető étel.
2010. okt. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 2 év után ajánlják, de az én lányom is evett már ennyi idősen gombát. Ha egyébként mindent jól eszik már és nincs gond, szerintem adhatsz gombát. (Vacsorára inkább ne)
2010. okt. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg egyszer, de szerintem se vacsira, mert valóban az egyik legnehezebben emészthető étel. Ha nincs semmi baja tőle, akkor meg mehet bármikor szerintem.
2010. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! én már másfél évesen adtam. Bár először egy kicsit kapott, aztán vártam 3 órát. Nem lett semmi baja így adtam neki bátran. A tehéntejet is kapta már 10 hónaposan. Amúgy az én lányomnak mindig az kell, amit én eszek. Így azt adok neki.
2010. okt. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bari Zoltán válasza:
Nekem van három fiam a védőnők amit tanultak a könyvből ők azt ajánlják de akkor meg kell nyerni az ötös lottót a gomba egészséges étel én szinte mindent adtam neki ilyen idősen természetesen elsőnek kóstolót és a reakciók után adtam a többit vagy nem adtam neki ha görcsölt tőle a lényeg hogy meg kell próbálni pürésíteni mindent
2010. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg krémleves formájában elöször. pici adagot, és ha ízlik neki akkor lehet gyakrabban is de inkáb elöször krém leves formájában. ha húst eszik, akkor gombát is lehet.
2010. okt. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a gomba pörkölt elég fűszeres. ezt nem adnám neki még
2010. okt. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!