Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Suba Nikolett névhez milyen...

A Suba Nikolett névhez milyen második keresztnevet adjak? Mi illene hozzá?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 14:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az egyik hozzászólónak üzenném, hogy két embert is ismerek, aki a második keresztnevét használja, mert az első nem jött be neki.
2010. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Oké, hogy te kettőt is ismersz ,de valljuk be, nem általános dolog, hogy egy Nikolettből hirtelen Vivien lesz mondjuk az iskolában. :)
2010. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Én rengeteg embert ismerek aki a második keresztnevét használja.:) És örülnek hogy van nekik második. Pl egyik osztálytársam régről az Andrea Viktória nevet kapta, jelenleg 31 éves és a Viktóriát használja.:) Alig várta hogy véget érjen az általános iskola, hogy középiskolában Viktóriaként ismerjék meg, mert az Andit gyűlölte.:)
2010. okt. 20. 14:55
 14/24 anonim ***** válasza:
Én is az Adélra gondoltam. Egyébként nagyon édes neve lesz így!!
2010. okt. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, nekem is eddig az Adél és a Petra jutott eszembe. Apukája a Viktóriát illetve a Cintiát szeretné.
2010. okt. 20. 15:08
 16/24 anonim ***** válasza:
Adél vagy Anna illik a névhez!
2010. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A Nikolett után még a Viktória név tényleg nagyon hosszú lenne.
2010. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Egy tanítványomról kiderült év elején,hogy nem csak Kitti,hanem Fanni is.Én így szólítottam,mert olyan "fannis" volt,s volt másik Kitti is az osztályban.Persze anyukája beleegyezésével,pontosabban mondta,hogy más is szólítja így.

Nekem mégsem tetszik a kettős keresztnév.

De te nem erre vagy kíváncsi,ezért az Adélt ajánlom.Szép,komoly,Suba Adélként is tökéletes,mégha egyezik is az utolsó és az első betű./az én nevem is ilyen/

DE legfőképp sok boldogságot,jó egészséget kívánok!

2010. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szia.


Sikerult mar donteni?


Ugye megirod a vegeredmenyt :D

Addig is jo egeszseget Nektek:)

2010. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Suba Nikolett Bettina
2010. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!