Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek valamit neki karácson...

Vennétek valamit neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
December 5.re vagyok kiírva,és tegnap ahogy díszítettük a karácsonyfát,eszembejutott hogy a picinek vegyünk e majd valamit karácsonyra,esetleg valami kis jelképes apróságot?!
nov. 25. 10:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

"tegnap ahogy díszítettük a karácsonyfát" 😅

És holnap mit csináltok, tojást festetek?


Amúgy ha akarsz, vegyél. Egy 3 hetes csecsemőt nem hoz lázba a kariaji, szóval a magad kedvéért veszel/nem veszel.

nov. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Novemberben karácsonyfát díszítesz? Mit csinálsz szent este?

3 hetes babának nem vennék ajándékot karácsonyra. Úgy is gondolom mindent megvettetek ami kell, lehet többet is. Még egy cuccra szerintem nincs szüksége.

nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Gondoltam,hogy tuti lesz valaki aki beleköt abba,hogy már fel van díszítve. Nálunk így szokás,és képzeld január 15.ig fog díszelegni 😉

2 vallás karácsonyát ünnepeljük egymás után 😁😁😁

nov. 25. 10:23
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

És akkor mi van, ha karácsonyfát díszít, nem nálatok csinálja, mit zavar titeket??

Én vennék neki valami kis apróságot, hogy az első karacsonya, akar csak egy kis bodyt.

nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
+ egy ok a korai díszítésre az az,hogy szeretnénk a kicsiről itthon is karácsonyi képeket készíteni,addig még nem növi ki a szettet🤣🤣
nov. 25. 10:25
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Off


Hollandiában élek, itt konkrétan hétfő óta igencsak sok helyen áll a karácsonyfa. Itt ugyanis ahogy megérkezik a Sinterklaas az országba, másnap már díszítik is a fákat, amik december 27.-én általában már a kuka mellett állnak. Itt ez a szokás. A kerdezonel meg az, ami nála. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó.



Kerdezo!


Valami aprosagot vegyél

nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én sem magyarországon élek,itt már október vége óta tele van minden üzlet karácsonyi cuccokkal.

Én is valami apróságra gondoltam csak🥰

Köszi a válaszokat!

nov. 25. 10:30
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Én is december 5re vagyok kiirva.😁

Van testvére, szóval mindenképpen tervben volt, hogy ő is kap ajándékot. Én könyvre is fonsoltam. Nyilvan nem most fogja nézegetni, de megmarad és tudni fogja ő is, mi is, hogy az első karacsonyara kapta.

nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó,hogy érzed magad?🥰
nov. 25. 10:36
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

Én csak azt nem értem, ha mindent is meg tudsz magyarázni , akkor kérdem én.. miért teszel fel kérdést, ha amúgy mindegy is?🤔

Egy 3 hetes baba a világát se tudja, azt se,hogy ti már külön vagytok. Szóval ha szeretnéd magad meglepni valami jelképes ajándékkal, vagy csak szimplán szeretnéd ha a fotón virítson.. vásárolj..

Téged fog érdekelni, nem mindent.🤷

nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!