Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek valamit neki karácson...

Vennétek valamit neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
December 5.re vagyok kiírva,és tegnap ahogy díszítettük a karácsonyfát,eszembejutott hogy a picinek vegyünk e majd valamit karácsonyra,esetleg valami kis jelképes apróságot?!
nov. 25. 10:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Dec 13ra vagyok kiírva. Én vettem egy 10centis plüss mézeskalács alakú csörgőt. Van nagyobb tesó így mindenképp akartam, hogy ő is lássa, a kistesó is kap valamit. Rosszul éreztem volna magam ha semmit nem kap, még ha fel se fogja az egészet.
nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
* nem minket.
nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem felvan díszítve, ravasz hiába egy magy zsák és a szekrénybe van😄, előtte nap kiveszem onnan és kész is😄.


Sztm a gyereket nem fogja érdekelni, de ha jól esik vegyél.

nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
rávan húzva egy nagy*
nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Jól vagyok, vannak jóslóim, de ennyi. Várjuk.


8.

nov. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Karácsonyi body, babának kontrasztos képek, az 1 hónaposan már érdekli.
nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem októberi a gyerekem, de mindenképp szerettem volna megajándékozni.
nov. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
De ha most várjátok, gondolom iszonyú sok mindent vettetek már neki, ergó kapott... nevezzétek ki az egyik szebbet karácsonyinak, és kössétek át egy szalaggal :) Nem vennék még egyet külön, ha tele a lakás új babás cuccokkal.
nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
100%
Szerintem valami hasznos dolgot vegyetek, ami úgy is kell. Vagy esetleg valami emlék megőrző ajándékot pl egy képkeret (nyilván neki mindegy de te beleteheted majd a karácsonyi képet amit csinálsz róla) De ezt pl egy 10 év múlva még értékelheti is és a szobájába kirakja.
nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerek másfél hónapos volt az első karácsonyán, ő egy felköthető csörgő rágókát kapott, a második gyerek a nevével jelzett rágható cumiláncot. Mindkettő megvan.
nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!