Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vergődik, hörög, röfög,...

Vergődik, hörög, röfög, rúgkapál a kisbaba álmában. Miért?

Figyelt kérdés
Este fél 10-10 kor elaltatom. 2-3ig úgy alszik mint egy kis angyal. Majd felkel tisztába teszem, eszik és böfizés közben elalszik. Kezemben nyugodt, le teszem aludni onnantól kezdve a fent írtakat műveli. Nem ébred fel magára, de nézni is rossz. Reggel felébred és jó kedve van! Délelőtt alszik néha vergődik néha nem. Délután nem igazán, akkor nagyon szépen alszik. Mitől lehet ez hogy arra a pár órára olyan nyugtalan?

nov. 27. 03:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is pont ugyanez van, 3,5 hónapos. Az enyémet hajnalban már a pukik/kaki csavarja. Reggelre vagy legkèsőbb az első szoptatásra meg is szokott lenni az eredmény.
nov. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Ez mind etetés után van? A hörgés röfögés nem azért van, mert nincs megbüfiztetve rendesen és még ott marad a tej/tápi a torkán? Nekem akkor csinálja ezt.

Mennyi idős? Ha még nagyon pici akkor fejlődik az idegrendszere és azért rúgkapál. Nekünk pl háton csinálja álmában, de ez teljesen normális. Hason fektetve sokkal nyugodtabban és mélyen alszik. (6 hetes)

nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen. Büfiztetem 20 percet. Szokott is, néha, nagyon ritkán bukik. De lehet valamit nem jól csinálok, már én sem tudom. Amúgy 7hetes.

Hát megmondom őszintén nem merem hason altatni. Oldalt szokott aludni, illetve úgy rakom le. Aztán egy idő után hanyatt fekve van.

nov. 27. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
44%

Ha van légzésfigyelőd simán altathatod hason. Nagyon jókat alszanak úgy a babák. Nekem már 1 naposan a kórházban is hasra rakták.


Amúgy pl ha hasfájós is jobb neki hason. Jobban kijön a puki. Ha pedig bukik akkor legalább kifelé jön belőle nem folyik vissza. Én úgy szoktam, hogy 1-2 óra után megfordítom, de volt, hogy 5 órát is aludt egyben úgy. (2-es válaszoló voltam a 6 hetes babival :) )

nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!