Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudtátok biztosra,...

Honnan tudtátok biztosra, hogy a hasa fáj a babának?

Figyelt kérdés
A kisfiam 11 napos. Tegnap óta nagyon nyugtalanul alszik, tekergeti magát, nyögdécsel, felkel, aztán visszaalszik magától. És kb 2 percenként ezt csinálja. Nem sír, anyatejes. Széklete 3x volt már ma. Van itthon espumisan csepp, de nem tudom biztosra, hogy a hasa fáj-e, és így nem merem neki adni.
nov. 27. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Onnan, hogy semmi más nem lehetett, mert minden mást ellenőriztem, persze 100%-ra nem lehet tudni sosem, mivel nem tudja elmondani.

Huzgálta a lábait fel, sírt erősen, és néha pukizott.

Espumisant adhatsz neki ha hasfájás, akkor valószínűlrg nem fog használni nagyon semmmi.

nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Az első gyerekem volt hasfájós, ha a hasára tettem a fülemet, lehetett hallani, hogy mennyire bugyorog a pocakja. Egyébként a hasfájós mosoly is elárulja, húzgálja felfele a lábát, és nagyon sír, teljesen elvörösödik. Én Espumisant adtam neki, utána tornáztattam, az kiszedte belőle. A pocak körkörös simizését is nagyon szerette.
nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sírt, sírt és sírt, vígasztalhatatlanul. Mindig ugyanabban az időpontban jelentkezett. Húzgálta a lábát a hasához. Próbáltunk mindenféle cseppet, tornát, meggymag párnát, kólika tartást, de semmi nem használt semmit, még csak egy kicsit sem.
nov. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan emlékszem a napra, anyukám aznap aludt itt utoljára, este 7re jött a férjem haza, percre pontosan 7kor elkezdett sírni a fiam a semmiből, 3hetesen. Tudtam, hogy nem éhes, nem fázik, pelus tiszta, addig semmi baja nem volt esténként. Attól kezdve minden nap este 7től sírt ameddig csak bírt, később már napközben is, nehezen kakált, pukizott, próbáltunk mi mindent de semmi nem segített. 4hónapos korában ugyanúgy egyik napról a másikra mintha mi se történt volna elmúlt ez az ok nélküli végtelen sírás.
nov. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerekünk húzkodta fel a hasához a lábát, miközben nagyon sírt és ez alábbhagyott, ha sikerült szellentenie, így gyanús volt, hogy szélgörcs. A testvére sokat és hangosan sír(t) nem húzkodta a lábát, viszont néha feszengett a pukkantás előtt, de ha bukott, az után is sírt, ezért lehet, hogy több dolog is bántotta.
nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Espumisam nem gyogyszer, miert nem mered adni ? Egesz egyszeruen a gyomorban levo levegot nagy buborekka formalja, igy segiti a gazok tavozasat. Azert adhato ujszulott kortol, mert nem gyogyszer.


Egyebkent a gyerekek 80 % -a hasfajos valamilyen szinten, azaz tizbol nyolc, nem nehez beleesni.

3 honapos korara kinovik.

nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!