Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rengeteget olvasom hogy a...

Rengeteget olvasom hogy a babátok mikor alszik, mikor és mennyit eszik! Az én babámnak semmi ilyen rendszere nincs, pedig minden napunk ugyanúgy zajlik. Most én akkor mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
az etetést kb betartja 3-3,5 óránként, tápszeres, nappal sok rövidet alszik, fürcsi 8 és fél 9 között. És ő éjfélkor alszik általában el!
2009. jan. 3. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden baba más és más. Nagyon sok babánál viszont nincs még rendszer. A Te babád mennyi idős?
2009. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugalom,minden baba máskor és máshogy áll rá a napi rutinra.Az én kisfiam kb 1,5hete végig alussza az éjszakát,de a nappali alvások kínkeservesek.Eddig úgy ahogy pontosan evett,most azt is össze vissza.Mégsem gondolom hogy nagy baj lenne-pusztán próbálja kialakítani neki hogy jobb
2009. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ő 3,5 hónapos, de születése óta ilyen, sokat nyűgös, csak úgy alszik el ha előtte 1-1,5 órát altatjuk! Nagyon nehéz vele, az evése is szörnyű, evés közben annyit is nyűgös!

Már nagyon várom h megváltozzon, csak legalább egy picikét!

:S

2009. jan. 3. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia 1. vagyok. Az én babám 2 hónapos, egyenlőre annyi a rendszer, hogy 7-kor fürdetjük. Nappal alig alszik, ált. este 10 után alszik el, éjszaka egyszer ébred. De kínkeservesen alszik el, néha addigra újból megéhezik:(. Sokszor ülök a kiságy mellett 1-1,5-2 órákat, tartom a cumit a szájában, hátha... Amikor már nagyon nem megy, magam mellé veszem a nagy ágyba, ott sokkal hamarabb elalszik. Csak félek, nehogy hozzászokjon, hogy kiveszem a kiságyból magam mellé. Mi ráadásul szopizunk, teljesen változó időpontokban.

Kitartás nekünk!

2009. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!