Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetek ennyire szar anya?

Hogy lehetek ennyire szar anya?

Figyelt kérdés

2. alkalommal durván tettem le a 9 hós babát. Annyira szarnak érzem magam.

Este volt , jobban mondva éjjel. Sírt, pelenkáztam mert kifolyt a pisi, rettenetesen ordított szegényem. Utána cicire próbáltam tenni. Oké nem tudott aludni. Ezt ismételgettük. 2 óra környékén már teljesen kivoltam, félálomba (egy napja nem aludtam már) megharapott én meg durván mondtam neki hogy nem elrántottam a mellem ez kb 5x fordult elő, mindegyik alkalommal félálmos kimerult allapotban. Ilyenkor ő is én is fekszünk . Utána történt az hogy durván tettem arrébb. Ezt úgy kell elképzelni hogy határozottan, de mégis durván és elkezdett sírni. Én annyira szégyenlem magam hogy az valami hihetetlen.


dec. 15. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ebben semmi baj nincs. Nem tudom miért kell elhitetni a babával, hogy anya nem ember, hanem egy robot, aki nem lehet fáradt és nem fáj neki ha beleharapnak a mellébe. Ez nem reális elvárás, nyilván ne verd meg, de itt erről szó sem volt.
dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szar anya vagy, csak rettenetesen kimerült. Nagy virtuàlis ölelès neked.

Pròbàlj meg segìtsèget szervezni magadnak napközben. Pihenj, amikor csak ràèrsz, hàzimunka rovasàra is. Csinàljatok ,,fun" baba-mama programokat.

Ha teljesen hagyod magad kimerülni, azt a pici szìvja meg.

dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem meg nem fogadható el. Felnőtt ember. Kérjen segítséget, mielőtt ilyen állapotba jut.

2* megcsinálta, megkapja itt a buksisimit és megcsinálja majd megint, hisz mondták hogy nem gáz. De gáz. Fel kell tudnia mérni mikor kell segítséget kérnie. Nem miután megtörtént hanem előtte.

dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 babyboom567 ***** válasza:
77%
Óh 3-as válaszoló,hát persze,lehet neked szerencséd van,és mindenki rögtön ugrik,ha segítséget kérsz,más meg egyedül sz..op.
dec. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hol a férj ilyenkor?
dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Én valami rettenetes dologra készültem. De ez? Ez nem sz@r anyaság, hanem fáradtság.

Gondolom már nem csak anyatejet kap, apa is néha adhat neki teát, tápszert. Miért nem aludtál 1 napja?

dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5%

#6 mesélj priviben, légysziii


Amúgy meg ne szoptass, tudod kit harapgálna..van gyerekem, de nem vagyok önkínzó, sose voltam..

dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen a legtöbbekkel előfordul. Abban igaza van a lepontozott válaszolónak, hogy azért azt ne mondjuk, hogy normális durván bánni egy babával... Talán inkább azt mondanám, hogy megértem. Ha érzed, hogy már fogytán a türelmed, add át apukának kicsit, te pedig pihenj meg lélekben. Nálunk számtalanszor volt ilyen, amikor pl. egy óra után sem akart elaludni, csak ordított. Egy idő után elfogy a türelem, a gyerek radarjai meg nagyon jók ám. Ha én egyre idegesebb leszek, ő is...
dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi még nem olyan gáz, de próbálj legközelebb ilyet elkerülni, mert 2 éves korig még a kis agya nagyon könnyen ütődik a koponyàhoz. Tudom, mit érzel, egyedül nevelem hónapok óta a most 14 hóst. Pihenj takarítás helyett néha, stb,kitartás.
dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Aki nem reagált hasonlóan sose az hazudik.
dec. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!