Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehéz megtanulni kendőt kötni...

Nehéz megtanulni kendőt kötni hordozáshoz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már csak egy kötési módot megtanulsz, ami neked beválik, már nagyszerűen tudod használni. A többi jöhet később.A youtube-on pedig sok segítséget találsz. Szóval szerintem nem nehéz.
2010. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.minden nagyobb városban vannak klubbok,vagy a szomszédos városban,ott tudnak segiteni,akár szakképzett oktatók is.

de a mamami.hu fórumán meg tudod keresni a hozzád legközelebb eső klubbot,vagy van ott egy térkép,hogy a közeledben ki az aki segiteni tudna.

2010. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ez alapján tanultam meg elöl keresztezettet kötni egyedül:

http://www.youtube.com/user/foldizsuzsa1#p/u/34/-dLzAiZfiIg Mindjárt elsőre jó lett. :-) Elöl újszülöttkortól max 7-8 kilóig hordozhatsz.


Elölre kötni nem nehéz, de fontos, hogy jól csináld, ezt Zsuzs a videó végén el is mondja. (Javaslom a többi videóit is, mind nagyon jók.) A hátulra kötéshez érdemes személyes segítséget kérned, erre nagyon jó a Mamami fóruma.

2010. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,Zsuzsa videoi a legjobbak,nagyon profi és nagyon jol mutogat mindent!!!!!
2010. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor az alapkötés biztos fog menni, aztán majd kiderül. A videók nagyon jók!!!
2010. okt. 22. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!