Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyom 15 honapos, december...

Kislanyom 15 honapos, december 8-an estere belazasodott plusz folyt az orra,kohogott. Bevittuk az ugyeletre,azt mondtak mandulagyulladas. 7 nap antibiotikum kura. Kb 2 napja elfogyott az utolso cseppmire tegnap estere ismet 40 fokos,folytatom👇🏻?

Figyelt kérdés

40 fokos laza lett,illetve reggelre is. Csak annyira megy le hogy hoemelkedese legyen. Ma elvittuk orvoshoz,azt mondta o nem lat meg hall semmit de ha holnapig is lazas lesz holnap vigyuk vissza es tovabbi vizsgalatot csinal. Nem tul megnyugtato.

Volt esetleg valaki masnal ilyen?

Mar mindenre is gondolok...?



dec. 19. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

Aham...tüdőröntgenre vidd. Kérj beutalót. Ilyenkor az az első. Valószínűleg tüdőgyulladás.


A lányomnak már 5x volt...legfőbb tünete a magas láz és a gyengeség. Gyerekorvos nem feltétlenül hallja meg! Ezért kell a röntgen.

Volt olyan, hogy a háziorvos a lányomnál sem hallotta meg fonendoszkóppal.

dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg lefolyt a sok váladék a légcsövön és tüdőgyulladása lett.

Szedett köptetőt?

dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Ugyanaz a válaszoló vagyok. Ezt a röntgent mindenképpen csinálják meg neki!

Még ha negatív is lesz, akkor sem volt felesleges. Sőt!!

dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
Majd írj,hogy mi lett!
dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy most ez egy teljesen más vírus.

Lehet a 3 napos láz is vagy még 100 féle akármi

dec. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
71%

Lehet. De nagy az esély a szövődményre is. Nem is értem,ha a gyerekorvos nem hall semmit,miért nem küldi tovább?


Kérdező!

Én annak idején magam vittem a gyereket a sürgősségire,és mondtam,hogy vizsgálják meg alaposan,mert biztos, hogy valami nagy baja van. A háziorvos ott sem hallott semmit....

Végül a röntgen mutatta ki,hogy a szívénél gyulladt be a lányom tüdeje. 10 napig hordtam injekcióra a kórházba.

dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Felhivtam a korhazat,azt mondtak ennyi idosen nem csinalnak rontgent neki. Akkor mit csinaljak??
dec. 19. 14:40
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Dehogynem csinálnak,leráztak szépen ennyi igazából. Vidd holnap vissza a dokihoz és küldje tovább vizsgálatra. Bármi lehet,szövődmény stb. Nem tudni. Azért ha tünet nélkül 40 fokos láz van,ott utána kell járni az okának. Jobbulást!
dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

15 hónaposan nem fognak röntgent csinálni.


nekem a 4 évesem volt így szeptemberben.

Láz, köhögés, orrfolyás. nem kapott rá semmit, mert tiszta volt a torka/tüdeje. 3 napig lázas volt, köhögött, orra folyott. 2 nap semmi.

majd újból láz. visszavittem a dokihoz, kapott antibiotikumot az újralázasodás miatt. torka/tüdeje akkor is tiszta volt. 3 napig tartott itt is a láz. végigszedte az antibiotikumot, 2 nap szünet, majd ismét láz.

laborba küldte a doki. ott állapították meg, hogy vírus okozta gyulladás van a szervezetében.

majdnem 3 hétig "játszottuk" ezt, hogy pár nap semmi, pár nap láz.

dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
9# De csinálnak,ha olyan probléma van. Mit gondolsz hogy derül ki,ha gond van? Röntgen szemük van?De lehet akkor én valami ufó helyen élek. Egy eü-s...bár itt az is marhának van nézve,gyakoris Marika az okos itt a gyök2 tudásával.
dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!