Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érez így vagy én...

Más is érez így vagy én vagyok ilyen rossz anya?

Figyelt kérdés

9 hónapos a kisfiam

Jön a foga fent,illetve egykis megfázasa is van.

Olyan nyűgös kb. 2 hete hogy néha sírni tudnék..

Számolom a perceket mikor ér haza a férjem.

Rajta kívül semmi segítségem nincs. (Anyám 50kmre lakik,anyósom mozgássérült.)

2-3x alszik nappal

Az éjszakát végig forgolódja,gyakran felsír..

Tudom hogy nagy kínja van szegénynek..kap nurofent és dentinoxot az egy picit hat

Aztán kezdődik elölről...

Az idegeim meg már tönkre vannak 😅 imádom a fiam de néha jó lenne egykis kikapcs

Ti hogy oldjátok meg?


dec. 20. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

nekem 2 éves. nincs átaludt éjszakánk, jobb estéken 3x kel. rengeteget virraszt forgolódik.

Én már dolgozom, 8órában, ő bölcsiben.

Férjem elmegy reggel 8kor, este 7-8 mire hazaér. más segítség nincs.

egyedül (a munkán kívül) idejét nem tudom mikor voltam.


szóval átérzem :D

úgy oldom meg, hogy zombi módban túlélek. ez egy ilyen időszak, majd elmúlik.

dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%

Ó és még csak 9 hónapos! Az enyém negyedikes és gyomoridegem lesz ahogy köteledik a napközi vége és tudom, hogy mi vár rám onnantól hogy hazaér...


Nyugalom, lassan ennek vége és más miatt lesz majd sz@r!

dec. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk ugyanez a helyzet a 7 hónapos kisfiammal. Nekünk sincs semmi segítségünk. Nekem akkor van egy kis énidőm, ha a férjem vigyáz a picire. Például ha kiviszi sétálni. Ilyenkor tudok kicsit magammal foglalkozni.

Nagyon nehéz, a fáradtság, a bezártság, a monotonitás... Kitartás! Idővel könnyebb lesz!

dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%
Tevagy rossz anya!Az én lányom ugyanezt csinálja.Leváltani csak a férjem tud,sokszor ő sem,mert csak én vagyok neki jo.Ez van.Nem tudom miért hiszi azt mindenki,hogy a gyereke majd nyugostan fog aludni mindig és sohasem lesz vele "baj".
dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Az segít,hogy ezen minden anya átmegy?
dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Most komolyan 4-es, nem is értem mire volt ez jó. Hogy lehet ilyet írni egy anyának? Attól, hogy az ember tudja mire számítson, ez nehéz időszak. Az alvásmegvonás nehéz, látni ahogy a gyereked szenved, hiába teszel meg mindent, nehéz…


Nekünk az 5 hónaposunk kezdett el pár hete fogakat növeszteni, plusz ő is náthás. Alszik 1 órát az éjszaka elején, aztán 10 percenként ébred, megszoptatom, jó esetben elalszik, rossz esetben virrasztunk 2-3 órát, aztán kezdjük elölről. És ez még csak az első 2 fog, nem tudom mi lesz itt, a 4 évesünk az első párat nem szenvedte meg ennyire, ő csak később kezdett óránként kelni. :/

Kenjük Dentinox géllel, ha már nagyon gáz, kap Nurofent, de az se tart ki sokáig. Mi a férjemmel felváltva alszunk, az éjszaka első fele az övé, a második az enyém. Máshogy nem tudom hogy lehetne kibírni ilyen kevés alvással.

dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy. Ki kell bírni. Majd elmúlik. Ennyi.
dec. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is most írtam ki erről egy kérdést😅 Most látom, hogy te is hasonló gonddal küzdesz mint én, a nem alvás tekintetében.


Hát úgy tűnik, nekünk ilyen babák jutottak. Kitartást neked!

dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

2 hete nyűgös, naponta 3x alszik és este forgolodik. Komolyan ez a bajod? Fáj neki, szenved, mit vársz tőle? Rád van szüksége, és neked ebből eleged van.. Grat!

Én most a helyedben nem magamra gondolnék, hanem rá, hogy bármivel is de segithessem. Hordoznam, levegőre vinném, karomban lenne, vele aludnék és próbálnám terelni a figyelmét, masszírozni az inyet, adni neki a hűtött ragokakat.

dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elengedem, hogy "jó lenne egy kis kikapcs". :') De komolyan, robotüzem. A nehéz időszakok után mindig jön egy jobb. A 1,5 éves kislányommal 6. napja nem alszunk, ebből a második kettőn olyan kruppos rohama volt, hogy a kimerültségtől, aggodalomtól bőgtem mellette hajnalban egy órát. Aztán amikor már azt hinnéd túl vagytok a nehezén, na akkor... na akkor leszel lázas te is és érzed magad dögrováson! :D Bár aláírom az sem jobb verzió, ha egyszerre vagytok betegek. Őszintén? Mindennap úgy kelek fel, hogy én erre nem vagyok már képes. A férjem sem tud igazán segíteni, mert a kislányunk utánam sír állandóan, ez van. Majd jön egy könnyebb időszak. Kitartás!
dec. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!