Mennyire vagyok rossz ember?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy gonoszság az hogy nem akarom őt és még bűntudatom sincs az abortusz iránt?


Szörnyű embernek érzem magam.

Párom azt mondja ram hogy szívtelen vagyok és nincsenek érzéseim és egyetértek vele, valami nincs rendben velem.



#baba #abortusz #Rossz ember vagyok tényleg ez miatt?
2022. nov. 15. 23:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Más esetben érzel valamit? Ha igen, akkor vagy ezt még, esélyed sem volt úgy felfogni, vagy neked más a fontos.
2022. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon. Jól látod. De ne aggódj, mindjárt jönnek a kis társaid és 2 perc alatt hőst csinálnak belőled😉
2022. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy rossz ember. Nem vagy felkészülve még egy gyerekre, es hogy felelősséget vállalj egy pici életért. Hidd el, nem csak te vagy így. Ez vagy javulni fog, vagy nem,de ettől mèg biztosan nem vagy rossz ember
2022. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
38%
Felelőtlen ember vagy. Ha nem akarsz gyereket, védekezni kellett volna.
2022. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Akkor lennél gonosz ha úgy tartanád meg hogy nem is akarod őt.
2022. nov. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
42%
Hát nézd, ha a párod téged ismerve ezt mondja, és még te magad is belátod, akkor itt valami van.
2022. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Miért gonoszság elvetetni,ha nem akarja és csak a párja miatt van bűntudata?
2022. nov. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

Az abortusz után én dobnám a pasit is. Francnak se hiányzik egy ilyen gyökér, aki alattomos érzelmi manipulációval bele akar zsarolni egy terhességbe, ami a CSAKIS a te testi és mentális állapotodat fogja kilenc hónapon át fokozatosan lenullázni... A szülésről nem is beszélve, akkor is órákig át tartó szörnyű kínok, ha nincsenek komplikációk, rendesen tágulsz, és nem kell felvágni. Aztán jön a szülés utáni depresszió, a szülés és a terhesség következtében megváltozott küllemed miatti testképzavar, a szoptatásban sz.rrá menő csontok és fogak, az alvás nélküli éjszakák, a gyerekordítással teli nappalok és éjjelek, a rengeteg nyál, pisi, takony és sz.r takarítása...


Csak akkor éri meg egy évig betegnek lenni, 100%-osan átszervezni az életedet, ha szíved-lelked beleadva vágyod és imádod azt a gyereket. Mert akkor, és csakis akkor kompenzál azokért, amiket felsoroltam. Ha nem, akkor rámész pszichésen és testileg is, egy lelki roncs anyával meg, aki nem is szereti, nem lesz normális ember a gyerekből se.

2022. nov. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%

Semennyire. Egyébként meg hogy most így érzel, az nem jelenti azt, hogy ha megtörténik, 2 hónap, vagy 5 év múlva nem fogsz másképp érezni, a gyászt mindenki másképp dolgozza fel.

A pasit meg én is kidobnám, ha bűntudatot akar direkt ébreszteni! A gyerekvállalás komoly döntés, és az abortusz is, nekem sosem volt, de attól még bármi is történt, ha felelőtlenség is, akkor is fel kell tudni mérni, hogy mi a kisebb rossz, úgy nem szabad szülni, ha nem vagy/tok felkészülve rá, mert legalább 3 ember életét teszitek tönkre.

2022. nov. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy rossz ember. Nem mindenkimakar gyereket. Márpedig aki nem akar, annak nincsenek kulonosebben érzelmei egy nem kívánt terhesség megszakítása után.
2022. nov. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!