Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pelenka reklámoknak mi...

A pelenka reklámoknak mi értelmük van? Van olyan anyuka, aki reklám alapján választ pelenkát a babának?

Figyelt kérdés

Akárhányszor látok pelenka reklámot a TV-ben, mindig elgondolkodok ezen.

Ugye elég sok kritérium van pelenka vásárlásnál: ne folyjon ki belőle pisi/kaki, ne ázzon át hamar, ne nyomja a gyereket, ne okozzon kiütést, és lehetőleg ne a legdrágább legyen.

Viszont reklámozni ugye a TV-ben a Pampers-t és a Libero-t szokták, amiknek azért elég magas az áruk, pl. a dm-es vagy a Rossmann-os saját márkás pelusokhoz képest.

Amikor meg próbálgatni kell az elején, hogy melyik válik be, akkor gondolom olcsóbbtól halad a drágább felé a szülő, és akkor vesz pl. Pampers-t ha más már nem válik be olcsóbb (ha meg csak Pampers vagy Libero pelenka jó a babára, akkor meg reklámtól függetlenül azt veszi). Később pedig ha van egy bevált márka, szintén nem próbálgat másikat a szülő, pláne drágábbat.

A fentieket figyelembe véve érdekel a kérdés, vajon a pelenka reklámok mennyi szülőre gyakorolhatnak hatást? Mi szól az ilyen reklámok mellett?

Van itt olyan szülő, aki pont a reklám miatt használ Pampers-t, vagy Libero-t?



dec. 23. 14:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a Lidl pelenkáját vettem elsőre, mert jó áron volt, jók a Lidl termékek, ez van legközelebb. Plusz pici babán elővigyázatosságból sűrűn cseréltem pelenkát. Nekem bejött. Utána kíváncsiságból kísérleteztem
dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!