Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg őrült lennék amiatt,...

Tényleg őrült lennék amiatt, mert a babák a mindeneim?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy kisbabát például az utcán a babakocsiban, egy képen/videóban vagy akárhol, muszáj megnéznem őket, mert annyira édesek, a puha kis testük, a pici hajuk mindig megolvasztják a szívemet, és fogni is nagyon jó őket.


Valamelyik nap beszélgettünk az egyik barátnőmmel aki nem szeretne gyereket, és valahogy szóba kerültek a babák, én pedig mondtam hogy én nagyon szeretem őket, ő meg ki volt akadva, hogy úristen mit lehet rajtuk szeretni amikor folyton ordítanak és azt sem tudod, mi a bajuk, meg csak összehányják, összekakilják magukat és csupa tehetetlenek.



Most akkor én vagyok a hülye, hogy számomra meg borzasztóan cukik?


dec. 25. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem
dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Miért lennél hülye? Nem. Csak te máshogy látod. Én pl.az első 6 hetet szeretem a legjobban. Valaki meg alig várja, hogy mást is tudjon már, esetleg lehessen vele játszani. Valaki meg nem is szertne, el se tudja képzelni vagy csak a peluscsere, betegség, hasfájás, fogzás jut eszébe. Örülj neki, hogy te nem vagy olyan!
dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy hülye. Egyikőtök sem az, csak mások vagytok.
dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oh, rendben, most megnyugodtam..😃😅


Hát a héten olvastam egy gyerekvállalással kapcsolatos kérdést és valaki azt írta a válaszában hogy el sem tudja képzelni hogy valaki miért akar gyereket, meg nem érti hogy mi a jó ebben.


Miért ne lenne benne jó? Ha csak rosszból állna, szerintem senki sem vállalná.

dec. 25. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy te se tudod elképzelni, milyen annak, aki nem akar, ugyanúgy vannak, akik meg a te érzéseid nem értik.


A nővérem ugyanolyan mint egyébként, nekem nagyon sokszor volt kellemetlen, hogy leszólított nőket, mert babázni akart, volt olyan is, aki elküldte a fenébe, mert nem értette, miért nyomul, de olyan is, akivel 10 perc alatt mindenről beszélgetett a szüléstől kezdve.


Én az első típus vagyok, ámbár nem bunkón, de leráználak 😅

dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
* ugynaolyan, mint te
dec. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Én kisgyerekesként írom, hogy frászt kapok azoktól az emberektől, akik random odajönnek az utcán és belenyúlkálnak meg belenézegetnek a babakocsiba, mikor örülök, hogy végre el tudtam altatni a gyereket. Legbizarabb élményem, mikor hurciban volt elől rámkötve a babám nagybevásárlásnál, álltam a kassza előtti sorban és egy 40 éves nő visongva jött oda, hogy úristen de édes kisbaba, és elkezdett benyúlkálni.. Igen ám de a gyerek helyett a mellemre nyúlt rá. Marhára kellemetlen és gusztustalan amikor az ember személyes terébe így belepofátlankodik egy idegen. Szóval az én szememben a tapasztalataim miatt nagyon fura, ha valaki így viselkedik.
dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5-6.-os, jó, azért ne értsétek félre, én nem az a típus vagyok aki belenyúlkál a babakocsiba vagy elkezdi fogdosni az anyukára kötött babát.


Inkább csak egy pár másodpercre rájuk nézek, hogy milyen aranyosak, de az inkább csak abban az esetben fordul elő, ha pont olyan helyen van a baba ahol látom, mondjuk éppen fogja az anyuka/apuka, veszi ki pl. a hordozóból, stb.


Egyébként ha már babakocsiról beszélünk, csak akkor nézek bele a babakocsiba, ha összetalálkozok egy ismerőssel, akinek kisbabája van.

dec. 25. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok ilyen gyerek masinás, egy lányom van, de más gyereke hidegen hagy...esetleg barátoké ok.

De itt nem te vagy a hülye.

dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9 vagyok.

Azt hozzáteszem ő se hülye csak más.

dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!