Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy úgy kelek,...

Normális az, hogy úgy kelek, hogy sírhatnékom és iszonyat rossz kedvem van?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok és ma pl. reggel óta depizek, ok nélkül, csak úgy elbőgöm magam, az életkedvem egyenlő a nullával. A hormonok vagy mi van velem????
2008. szept. 1. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyanez volt ma reggel velem is. Nem tudom miért, valószínű a hormonok, mert mostanra már elmúlt. Sokszor van ok nélkül rossz kedvem, majd egy idő múlva mintha elfújták volna. Apró pici dolgokon elsírom magam, amit máskor fel sem vennék. Úgy hallottam, hogy ez nem múllik el a szülés után még egy ideig érzékenyebbek leszünk. Kitartás. 27 hetes kismama.
2008. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így vagyok mind te:(Mindenen felhúzom magam,és semmi nem érdekel,tiszta depis lettemSzerintem a hormonok,meg hogy közeledünk a nagynaphoz.Számomra csiga lassúan mennek a hetek,és idegesít.Én is próbálom lekötni magam csak nem megy.Tegnap töltöttembe a 32 hetet.Próbáljunk a jóra gondolni,hogy nem sokára itt lesz a várva várt babánk,én már készítgetem a holmiijait,és meg vettem ami kell.Főzök,takarítok,kitalálok mindent csak,hogy jobb legyen.Ezek az átkozott hormonok!Fel a fejjel,és kitartás!!Üdv:Zsuzsa
2008. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.Ezek a terhességi hormonok :)Játszanak velünk,én sokszor kelek igy sajnos,én pattogok mint a nikkel bolha :)

Ne aggódj,minden rendben :)

Boldog baba várást

31hetes kismama

2008. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tiszta idióta vagyok, most attól is elbőgtem magam, hogy milyen szépeket írtatok :)

Kész vagyok magamtól.

2008. szept. 1. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor van ilyen. Minden bánt, hamar elsírom magam. Úgy érzem senki nem segít, nem ért meg engem. Persze jönnek azzal, hogy "tudom, hogy most ezt azért csinálod mert a hormonok.....". Na ettől még idegesebb leszek. Majd a fejemhez vágják, hogy fejezzem be, mert a babának ártok vele. De hát ezt nem szándékosan csinálom, és ha valami bánt, akkor az bánt. Nem tudok legyinteni rá amíg megértő fülekre nem találok. Remélem elmúlik. Józan pillanataimban én is másképp látok sok mindent. A babának pedig remélem nem lesz baja. 11 hetes kismama.
2008. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia,ne aggódj,nekem mindentöl könnybe lábad a szemem,amugy is érzékeny vagyok,meg pánikrohamos!Szerencsére mióta terhes vagyok nem pánikolok,szerintem az egyettlen gyógyszer az önuralom,mindenféle depis problémára!Pozitiv gondolkodás,én mindig arra gondolok,hogy egy kisélet van bennem,akinek szügsége van rám,igy próbálok uralkodni magamon,és legyözni minden negativ gondolatot....! 21 hetes kismama
2008. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Csatlakozom az előttem szólókhoz! Igen, sajnos a hormonok játszadoznak velünk! Úgy látszik a tegnapi napban volt valami, én is ugyanolyan hangulatban ébredtem, mint ti. Aztán kis idő múlva elmúlt szerencsére, de napközben többször rámjött a sirhatnék, minden ok nélkül. Néha szerencsétlen páromon csattan ilyenkor az ostor, pedig aztán őt kenyérre lehet kenni, annyira megértő, aranyos tud lenni ilyenkor is! :) Aztán meg lelkiismeret-furdalásom van amiatt, hogy őt bántom meg, minden ok nélkül. Hálisten tisztában van vele, hogy nem akarattal durcizok vele! :)

Úgyhogy kitartás, egyszer tuti elmúlik majd!

Üdv: egy 15 hetes kismami

2008. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!