Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a következő lépés a...

Mi legyen a következő lépés a glutén és a tejtermék bevezetésénél?

Figyelt kérdés

Kislányom 10hónapos lesz, a családban előfordult lisztérzékenység. Ettől függetlenül már adtam neki babakekszet többször. Ezután mit adjak neki? Rántással csináljam a főzeléket?

tejtermék: Túrót kapott már, most sajtot adjak neki? és utánna milyen joghurtokat ehet? csak natúrt vagy ízesítettet is?

Köszönöm


2010. okt. 22. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a babakeksztől nem volt semmi tünete, akkor mástól sem lesz, nyugodtan mehet a rántásos főzelék.

a túró jól emészthető, de ettől még tulajdonképpen tömény tejfehérje. ha attól sem volt hamenés, kiütés, akkor a többi tejtermék is mehet nyugodtan, akár egyszerre is. én házilag készített gyümölcsjughurtot adtam neki, de minden fajta mehet(én a boltit nem szeretem).

2010. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kapott babakekszet, 7 hónapos korától kenyeret is, illetve utána liszttel és natúr joghurttal habartam a főzelékeit (tesóm lisztérzékeny!).
2010. okt. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!