Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az Edalin névről?

Mit gondoltok az Edalin névről?

Figyelt kérdés

dec. 28. 08:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó
dec. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Mint aki bedobott egy kalapba magánhangzókat, egy másikba mássalhangzókat, aztán felváltva húzott belőlük.
dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy mi a franc már megint ez a kifacsart név, miért akar mindenki ennyire feltűnősködni. Kb mint egy haspuffadás elleni gyógyszer neve.
dec. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
38%

Nekem személy szerint tetszik, igaz gyógyszer névnek is említették itt az előzők, de nekem ilyen kellemes érzés jut róla eszembe.Szerintem nyugodtan adhatod ezt a nevet, mert szép.

Másrészt pedig senkinek semmi joga a nevéért elítélni egy embert.De ez csak az én véleményem, senkit nem akartam ezzel befolyásolni.

dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 harebell ***** válasza:
100%
A hangzása szép lenne, de számomra ennyi a pozitívuma. Nekem inkább hátrány, hogy ennyire ritka (nem egyszerűen különleges, hanem a "van ilyen név?" kategória), de gondolom, neked pont emiatt tetszik.
dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
50%
Beceneve Edámika lesz?
dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
#16 Eda
dec. 28. 14:39
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

kb mint egy nyugtató vagy fogamzásgátló neve. Azt hittem nincs lejjebb a Banánvirágnál vagy Tűzvirágnál, de rájöttem hogy van.


Én életem végéig haragudnék a szüleimre ha így kiszúrnának velem.

dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏼‍♀️ Véleményem szerint legalább 20-30 éve le kellett volna zárni az anyakönyveztethető nevek listáját és mindenki élete egyszerűbb lenne 🤷🏼‍♀️
dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az adrenalin, meg egy gyógyszer jutott róla eszembe elsőre.

Ezektől elvonatkoztatva szép.

dec. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!