Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pocakparnát érdemes...

Melyik pocakparnát érdemes megrendelni hasaltatáshoz?

Figyelt kérdés
Szeretnék online rendelni pocakparnát pár ezer forintért. Sima egyszerűt. Nem kell zeneljen stb... szerintetek melyik jó ami nem is süppedne be és nem annyira gagyi?

dec. 28. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk nem vált be, nekünk FisherPrice volt. Túl magas volt, mire már érdekelték volna a játékok rajta addigra már mászott. Próbáltam a textilpelenkát, törölközőt összecsavarni a hónalja alá a védőnő javaslatára, de utált hasalni, akármit próbáltam, végül nem erőltettem és minden rendben van vele így is.
dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A puha párnák szerintem használhatatlanok. Lányom megkésett mozgásfejlődésű volt, hipotón izomzattal. Gyógytornászával mindent bevetettünk, mindent kipróbáltunk. Kaptunk egy ilyet: [link]

Kár hogy akkor, amikor már termetben nagy volt hozzá, mert egyébként jó volt.

dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Tokeletesen megteszi egy jol feltekert torulkozo vagy pled is, nem kell ezer kacatot vasarolni pluszban :D

Persze nyilvan lehet, ha szeretnel, de ez pont egy olyan dolog, amit nem is hasznaltok tul sokaig, meg lehet a baba nem is fogja szeretni a magassagat, amit ugye nem tudsz szabalyozni.

dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Védőnő tanácsára feltekertem egy törölközőt vagy egy babatakarót, és az volt a pocakpárna. Amúgy nem nagyon szerette, nem is sokáig használtuk, szóval kidobott pénz lett volna erre külön venni egy textíliát.
dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nehéz helyzetben vagyok. 35 hétre született kis súllyal ezért amikor hazaengedtek vele nem a hasaltatással voltam elfoglalva hanem hogy hízzon és nőjön . Szépen sikerül is. Utána hogy reagáljon ha beszélünk hozzá és kövesse a szemével a tárgyakat. Ez mind szupi. Mára már hason is és hanyatt is szépen forgatja a fejét. Most lesz 3 hónapos, korrigáltan 9 hetes. És most nagyok parázok mert a fejét viszont még nem igazán akarja megtartani. Kaja előtt kezdtem el 2 napja hasaltatni. Máskor nem tudom mert bukós baba. 4 óránként eszik így következő kaja előttre már pont jó alkalom. Így gondoltam erre a párnára. A takaróját össze csavarral de az túl magas törölköző kicsi. Akkor mekkora magasság legyen?


Egyébként nem igazán tetszik neki a hasaltatás így pedig hason alszik. Rajtam elalszik kaja után és hason tesem le aludni.

dec. 28. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Amikor alszik az teljesen más, csak ha felemeli a fejét akkor kell használni az izmait, és az nem tetszik neki. Pocakpárna szerintem felesleges. Lányom is koraszülött, utált hason lenni, aztán pár hónaposan ugyanúgy hasalt, mint a többi baba, akkor már háton utált lenni.
dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Felesleges venni. Összetekert törölköző bőven elég.

De megmutathatod gyógytornásznak is.

dec. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Keress mas meretu takarot/torulkozot. En nem a baba cuccait hasznaltam, mert ugye kisebbek. Normal meretu pledet hajtogattam es tekertem ugy ossze, hogy jo legyen. De biztos van errol youtube video, passz, en a gyereket figyeltem kozben, hogy kenyelmes neki :D
dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
1es és így mikor tartotta a fejét magától hogy nem volt hasaltatva? Mikor kezdett el mászni?
dec. 29. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!