Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes D. D step cipőket...

Érdemes D. D step cipőket vásárolni vagy jó a kínais is?

Figyelt kérdés
Miben különböznek? Miért jobb az egyik, mint a másik?
2023. okt. 16. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ég és föld a kettő. Vegyél magadnak egy 3000 forintos kínais cipőt meg egy 20000 forintos minőségi pl Rieker cipőt. Onnantól kezdve tudni fogod hogy a gyereknek akinek még fejlődik minden kis része miért is olyan fontos
2023. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ég és a föld a kettő. Bár ki kell tapasztalni melyik kényelmes a kicsinek, nekünk a dd step pont nem vált be, inkább a szamos, majd a geox.
2023. okt. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak arra figyelj, hogy szupináltat csak abban az esetben adj rá, ha valóban szükséges. És ezt ne te állapítsd meg, hanem egy ortopédus.


Ha a jó lábra szupinált van adva, több kárt tehet mint hasznot.

2023. okt. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Hát mondjuk a dd step pont elég gagyi, de a kínainál még talán az is jobb.
2023. okt. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kínais cipőknek a talpa vastag és merev, kb semennyire nem hajlékony ráadásul még keskenyek is (legalábbis amit a helyi kínaiban néztem nagyon keskeny volt). Kész börtön a gyerek lábának. Én csak barefoot cipőt vettem eddig a gyerekeknek szóval azzal van csak tapasztalatom. A D.d stepnek is vannak barefoot modelljei és azokat nagyon szeretjük. Szuper puha, vékony, hajlékony a talp minden irányban és nem mellesleg elég széles, elfér benne a gyerek lába, nincs összenyomorgatva. Gagyinak nem mondanám, simán bírja a gyűrődést.
2023. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az 5-ös írja, az ilyen kínai meg Adidas-divatcipőknek brutál vastag és kemény a talpa, nem hajlik, nem mozognak benne a gyerek làbizmai, ami szükséges az egészséges lábfejlődéshez kisgyermekkorban.


Én is D. D. Step barefootot veszek, meg nyáron mezítlábaznak a kertben.

2023. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ketté kell hajtani a cipőt. Ha hajlik,megveheted. Én mindig így vásárolok a lányomnak.

A DdStep nagyon bevált nekünk.

2023. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Most am kíváncsiságból megnéztem

Van dd step szandink, adidas cipőnk. A dd stepet kb hajlítanibsem leget, olyan merev a talpa. Adidast simán felbe is hajtom 🤷‍♀️


Ennek ellenére kinait nem adnék, de nem is csak az emlitett markákra esküszöm. Az arany középutat választjuk mi.

2023. okt. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#1

Pont ebből indulok ki. Vettem pár éve egy Reiker csizmát és másfél hónapig sem bírta! A garanciával csak ragasztgatták össze vissza, végül nagy nehezen visszafizették a 30.000 ft-ot. Érzésre semmivel nem volt másabb, mint egy kínais.


De a gyerek biztosan más, köszönöm a válaszokat! Szétnézek az általatok ajánlott cipők között.

2023. okt. 16. 09:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as attól függ milyen DFstep cipőt veszel...

Nyilvàn az első lépés, vagy a barefoot taplú nem k*va kemény.

Adidast járni tanulónak tuti nem vennék. De ha már nagyobb akkor 2 éves kor felett oké.

2023. okt. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!