Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak az alig 8hónapos...

Mit csináljak az alig 8hónapos kislányommal? Baj ha már eszi a mi ételünket?

Figyelt kérdés
Nagyon jól,és szinte mindent megeszik a kezdetektől nem válogat. 3hónapos korától tápszert kap,nem kellett neki tovább a cici. Már majdnem 1hónapja,nem igazán kellenek neki a bébi ételek,sem a bolti sem amit én főzök,pedig elég változatos. A tápszert sem akarja már inni,pedig azt mondta a védőnő hogy legalább napi fél liter meglegyen. Viszont a mi ételünket,nagyon szereti úgy eszi mint aki éhen akar halni. Muszáj neki adni mert különben balhé van. Lehet hogy most sokan elszörnyülködnek,de már evett tejet kenyeret,sőt már a kocsonyát is kóstolta. Mindenből kel neki amit mi eszünk,ha nem kap hiszti van. Mindent nagyon jó ízűen eszik,és nincs baja.
2010. okt. 22. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Huuuu en a masik veglet vagyok....8 hos mult a lanyom es meg most kostolgatja a 6 hos babaknak valo izeket, pedig O is tapszeres.

Mindent szeret, de en igy felek, nehogy baja legyen es nagyon lassan haladunk.

Szerint a kettonk kozott kellene megtalani az egyensulyt.....ez azert nagyon gyors tempo amit csinaltok.

2010. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudatosan csináljuk,soha nem akartam neki adni "nem neki való ételeket". De mindég jön mikor eszünk,és kinézi a szánkból a kaját. Mit csináljak??? Ha nem adom,annyira tud sírni!
2010. okt. 22. 16:24
 13/13 anonim ***** válasza:

9hos anyukaja


Ne egyetek elotte.enyire egyszeru.Nekunk is kinezte a szankbol de en akartam is adni neki igy nem volt gond.Ha te nem akarsz meg neki adni akkor oldjatok meg maskent a kajalast.

2010. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!