Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok ilyen végtelen...

Csak én vagyok ilyen végtelen kimerült?

Figyelt kérdés
10 hónapja szültem. A babám rettenet rossz alvó volt mindig. Segitsegem semmi, a férjem van csak de ő dsokat dolgozik. Nagyon ki vagyok merülve. Az anyaság is arcon csapott,a null huszonnégy non stop kiszivja az idegrendszerre. Van néha kimenom,eljarok havi kb kétszer úszni, hétvégente egy egy nagyobbat alszom,de úgy érzem,kevés. Jobban merül az aksi mint ahogy töltődik. Az agyam a kialvatlanság től már zokni. Nem akarom jobban magyarázni,akinek jól alvó babája van,és vagy segítsége stb..szóval aki eddig úgyse értette nem fogja ha jobban ragozom sem más meg érti kevesebből is. Nem is tudom mit akarok ezzel,talán csak azt,hogy nem vagyok egyedül. Annyi mindent elterveztem szülés előtt,erre itt vagyok,egy könyvet se olvastam az elmúlt évben (próbáltam de vagy nem fogtam fel a fáradtságtól,vagy belekezdtem de őt érő cutan le kellett tegyem). Meg mindig tíz kilóval több vagyok, esa karácsony se tett jót,a sok mérgező rokonnal. És még csak tíz hónapos. Imádom ám! De mi lesz még itt? Úgy érzem elfogytam.

dec. 30. 17:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
18) az én férjem újszülött mellett találta ki, hogy mostantól alternatív mindenmentes paleo tökömtudja gyúrósdiétára kíván átállni, alakítsam aszerint a menüt 😀 a random fitneszkajarendelős oldala úgy alakítja neki azóta 😅
jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Melyik ez a random fitnesz kajarendelos oldal? Hátha nálunk is lenne egy ilyen kívánság,tudom hova irányítani😅
jan. 2. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!