Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beszolsz annak aki 1eves kora...

Beszolsz annak aki 1eves kora alatt tejet ad a gyereknek?

Figyelt kérdés

a "szerintem nem neki valo"egy velemeny,az ha valaki azt mondja"adjal csak majd baja lesz tole"pedig beszolas(szerintem).

Csak szerettem volna ereztetni hogy mit erzek beszolasnak.


2010. okt. 22. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
MIndenki úgy csinálja, ahogy akarja. Sosem szóltam bele. Véleményem van, hazudnék, ha azt mondanám, nincs, de semmi közöm hozzá, ki mit tesz a saját gyerekével, és valószínű nem kíváncsi a kéretlen okoskodásomra:D
2010. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Olyanokat szoktam irni ilyeneknek,hogy "nem kéne" meg "én még nem adnám".De volt hogy sütött az illetőről a hülyeség,plusz bunkó is volt a kérdező,akkor volt szerintem hogy beszóltam kevésbé kedvesen is.
2010. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Csak akkor velemenyezzel vagy szolj be, ha megkerdeznek!
2010. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
De okos vagy előző...a pofám leszakad,nyilván abban a pillanatban fel vagyok jogositva a válaszadásra/beszólásra amikor felteszi az illető a kérdést.Azért KÉRDÉS!
2010. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szerintem igy helyes,elmondod a velemenyed es annyi.Azt azert durvanak talalom mikor rosszindulatbol irjak hogy adjal majd baja lesz.

nagyon sok mindenrol megvan a velemenyem,megse irok masoknak bantot,ha ugy erzem inkabb nem irok semmit.

2010. okt. 22. 14:16
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem szólok be, max. leírom az összes érvet, ami ellene szól. De hiába írok le bármit, ha a kérdezőnek esze ágában sincs mást adni a tehéntejen kívül. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy vagy megfogadja, vagy nem, mindenki azzal eteti a csöppségét, amivel akarja.
2010. okt. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a szembeszomszéd nő szólt be, amiért NEM adok neki. Ő már rég bőszen adta az egykorú gyereének. Mit ad isten, hát nem kiderült, hogy tejallergiás a gyereke??? Most aztán tök szigorú diétán él. Nekem tejérzékeny volt a gyerek, nem kapott kb. 2 éves koráig, azóta finoman adagoljuk, a bőrén látni reakciót, de nem vészes, kordában tartható a dolog. Ha akkor én is adtam volna, akkor az enyém is tejallergiás lenne, ha ő nem adta volna, akkor max. érzékeny lenne a gyereke...
2010. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
igen,ha jóval egy éves kora alatt teszi.mert olvastam már itt pár hónapos babát tejjel itató okoskodó anyát,aki úgy csinálja a dolgokat mint anyáink,mert hát ugye ő is azt kapott és lám még itt van.Ilyenkor megvallom eldurran az agyam,mert maximális felelőtlenséget,és butaságot látok mögötte.De nem azt írom hogy 1 év felett tilos tejjel itatni,hanem hogy ilyen piinek nagyon rosszat tesz.ezt vállalom.de amúgy nem mindenki magánügye.
2010. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyen esetben HA MEGKÉRDEZNEK (!!!), el szoktam mondani, hogy én hogyan csinálom, mert én így gondolom jónak, xy orvos/védőnő ezt tanácsolta nekem. Utálom a kéretlen jó tanácsokat és azt is, ha kérdezek és a kérdésemnek hála mindjárt ítélkeznek is felettem. Én ki szoktam hangsúlyozni, hogy szerintem mindenkinek úgy kell csinálnia, ahogy a saját meggyőződése szerint a legjobban teszi, én nem akarom senkire sem erőltetni a véleményemet. Ezt csak azért írom le, mert az utóbbi fajta embereket rühellem a legjobban.
2010. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Be nem szólok.

De ha úgy látom, hogy az illető tudatlanságból ad tejet, esetleg tanácsra van szüksége, akkor finoman a tudtára adom, hogy én mit gondolok a dologról. Azt szerintem úgyis lehet érezni, hogy ki veszi támadásnak, beszólásnak a jószándékú tanácsadást.

Egyébként semmi közöm hozzá, ki, mikor, mit ad a gyerekének, én is úgy csinálom, ahogy én jónak látom.

2010. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!