Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babával wellness,...

3,5 hónapos babával wellness, hogy készüljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, februárban megyünk wellnessezni, a kisbabám akkor lesz 3 és fél hónapos. Mi mindent vigyek neki? Fürödhet egyáltalán egy ilyen pici baba medencében? Vagy inkább kirándulgassunk majd? Ajándékba kaptuk az utalványt, és mindenképpen szeretnénk felhasználni. Viszont nem voltunk még vele sehol több napra, aludni is csak itthon aludt eddig. Tervben van, hogy teszünk egy főpróbát előtte, es egy éjszakát idegen helyen fogunk aludni (hotelben), hogy lássuk hogy reagál.
jan. 10. 09:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi vettunk egy pár ezer forintos gumicsónakot és azt vittük amikor 4 hónapos volt a babám.

A klóros vízbe nem mertem bele tenni, de csónakban boldogan elvolt. A szálloda vezetősége megengedte, hogy csónakázzon a medencében :) Jó nagyokat aludt.


Amúgy meg legyen nálad lázcsillapító, Espumisan, ha pont akkor kezdene fájni a hasa, illetve az orrcsepp is életmentő tud lenni, ha esetleg betaknyosodna. Meg a D vitaminját se hagyjátok otthon :)


Illetve nálam mindig van ilyenkor gumislepedő, mert azt nem szoktak adni a szállódai kiságyakba, meg én szeretem a saját baba lepedőnket vinni.

jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Azért 3 hónapos babát biztos nem vinnék wellnessközpontba. Egyrészt, ennyi idősen nem ajánlott neki az a víz, másrészt abban a párás, vizes zárt légtérben terjengenek a legjobban mindenféle betegségek, baktériumok, vírusok, nem gondolom, hogy erre van szüksége egy oltásokat még alig kapott csecsemőnek.
jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%

Mi 4 hónaposan mentünk a fiammal több napos utazásra. Igaz mi a családnál aludtunk, de részéről mindegy volt :D

Szerintem menjetek nyugodtan de a wellnes részt azt inkább felváltva használjátok a férjeddel, és kiránduljatok sokat. Ekkora babát még medencébe nem vinnék.

jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%

Egyszer láttam egy dokumentumfilmet, mennyi mocsok megragad pl a medencék vízforgatójában, a jacuzzi fúvókájában stb.. ezekbe még nagyobb gyereket se raknék be.


És ha nem bababarát a hotel készüljetek, hogy úgy fognak nézni rátok mint a véres rongyra.


Jó amit a többiek írtak, mi mindig vittük a saját samponját, fürdetőjét, testápolóját, ezekből utazós flakonba töltöttem .

Valamint, lehet paramamiság, de én előre kiírtam a gyerek ügyelet címét és telefonszámát az adott városban ahova mentünk.

jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
Hova mentek?
jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%
Szegény többi vendég....
jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!:)


Az biztos, hogy fürdeni nem fogunk, de úgyis csak 2 éjszakát leszünk, ami csak egy teljes napot jelent, szóval sok időnk amúgy sem lesz, majd csavargunk a környéken.


Több hotel közül lehetett választani, és mi a Tisza tó melletti Balneum hotelt választottuk.


Idén én még a Bambara hotelt szeretném mindenképp kipróbálni, oda is van utalványunk, de oda majd az év második felében akarunk menni, hogy tudjunk mindhárman fürdeni 🥰😊

jan. 10. 21:40
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A Bambara nagyon jó, akár ilyen pici babával is. A másikban még nem voltunk, de arról is csak jót hallottam.
jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!