Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha 8 hónapos...

Mit tegyek ha 8 hónapos kislányom máshol nem hajlandó aludni csak az ágyába?

Figyelt kérdés
gondolom sokan írják hogy örüljek neki,csak ennek hátul ütője is van,mert pl ha fáradt sehogy nem tudom elaltatni,se úgy ha magamra fektetem,se mellettem,ilyenkor még oldalra se fordul csak megfeszíti magát és torka szakadtából üvölt.múltkor pl éjjel elromlott a fűtés a szobájába,hideg volt,ki akartam hozni mikor felébredt inni,és olyan visítást rendezett hogy vissza kellett tennem a kiságyába felöltöztetve.esetleg van olyan akinek a babája több helyen is elalszik?és hogyan csináljam hogy ne csak a saját ágyába tudjon elaludni?
2010. okt. 22. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
miért akarod máshol altatni? rajtad meg egyéb helyeken? Miért nem jó az ágyában? Vannak ilyen babák. A lányom is csak az ágyában alszik el bármilyen fáradt is. Ez nem baj. Jól van ez így nincs semmi gond.
2010. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
örülj neki,hogy ilyen! Sok anyuka örülne,ha az elrontott babája hajlandó lenne az ágyában is aludni. Miért kellene neki máshol aludni? Ha nem jó a fűtés a szobájában,akkor takard meg még egy takaróval.
2010. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

En azt hiszem ertem a problemadat pedig , hogy idezzek egy elrontott babam van.

Ha jol ertem az a problema, ha elmentek vendegsegbe akkor ott nem tud aludni akkor sem ha nagyon almos.Mindig haza kell erni alvas idore.

Babakocsiban sem alszik el esetleg?Addig tudnad tologatni amig elalszik.

De irj, ha nem jol ertelmezem a problemat.

2010. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én még nyaralni is vittem a kiságyát (skkor volt 8 hós)én nagyon örülök,hogy csak ott szeret aludni!Nekem csakha már összeesik akkor alszik el a babakocsiban!Ha meg valami miatt nem tudunk itthon lenni nappali alvás idején akkor én felkötöm mei-taiba vagy a kendőbe és abban alszik még rajtam!Először engem is zavart,de megszoktam hogy addigra mindig haza kell jönni!
2010. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ami fontos hogy a környezet hasonló legyen. az ö takarója, ha van fejvédö akkor az is, stb... minél inkább úgy kell éreznie magát mintha a saját ágyában lenne.
2010. okt. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
22:15 jól gondolod.baba kocsiba alszik de csak talán fél órákat és ha megáll a baba kocsi azonnal fent van.és mostanában elég nyügös,most jön a második foga,lehet azért,most is épp küzdök vele,mert ha ott hagyom az a baj,ha kiveszem hogy elaltassam az a baj,mert máshol nem akar aludni.a fűtés csak egy példa volt a sok közül.amúgy örülök neki hogy ilyen jól elalszik egyedül az ágyában
2010. okt. 22. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:

22.15-os vagyok.


Az en lanyom is 8 honapos es ossze kell oket gyurni :D

O meg mindenhol alszik, csak az agyaban nem.Elalszik egyedul a babakocsiban akkor is ha all, a mi agyunkon stb, csak a sajatjaban nem:S

2010. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én megelégednék azzal is ha csak hagyná hogy elaltassam,nem kell mellettem aludnia,bár néha jó lenne ha oda bújna,de erre lesz még alkalom bőven:)
2010. okt. 22. 22:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van... nem szoktam erőltetni, ha idegen helyen vagyunk, vagy emberek vannak körülötte vagy nézni való van, akkor úgysem fog elaludni, akármivel is próbálkoznék. Mikor hazaérünk beteszem az ágyba és alszik. Több napos túrára úgysem viszem, abból meg még sosem volt tragédia, hogy ha egy nap nem ugyanabban az időpontban aludt, hanem pár órával később. Amúgy is mindig össze-vissza alszik, nincs két egyforma napja.
2010. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaaaj!Ami neked problémát okoz nekem megváltás lenne:)

Én irigyellek!De ettől függetlenül megértelek,de szerintem ahogy növöget változni fog a helyzet,egyre többet mászik jön-megy,talán jobban elfárad majd és csak simán kidől,akkor már mindegy lesz hogy épp hol van.

Az idő a megoldás minden problémára,legalábbis én ebben bízom 20 hónapos fiam mellett:)

2010. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!