Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális 1 hónapos babánál?

Ez normális 1 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
Most toltotte be az 5 hetes kort, de ebrenletkor ha nem szopizik, eszik, akkor allandoan sir. Ritkan van olyan, amikor lehet vele kicsit tobbet foglalkozni, jatszani, de azutan is nem sokkal el kezd sirni, enni akar. Utana alszik. El tudom altatni, ha nincs epp valami problemaja, faj a hasa pl. Mikor fog eljonni az az idoszak, amikor erdeklodobb lesz?
jan. 13. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

10-es, tévedsz. Az én kitűnő tanuló gimis lanyom meg anyatejesként 3-4 hónaposan volt hogy egy hétig nem kakilt, és semmi baja nem volt, a doki szerint sem.

A normális igen tág fogalom.

jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
65%
#10. Értjük, a Laevolac gyógyítja a középsúlyos értelmi fogyatékosságot.😅🤣
jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11%

12.

Szégyell magad! És ezt komolyan írom. Tudod, az a lány a közvetlen szomszédom volt, fél évvel volt idősebb, mint én. És már nem él.

Semmi rosszat nem tett életében..

jan. 14. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!