Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért pisil ki, ha az oldalára...

Miért pisil ki, ha az oldalára fordul?

Figyelt kérdés
A fiam mindig kipisil a pelusbol, ha oldalt fekve alszik el, pedig a kukijat lefele iranyitom. 4 kg es mar a 2-es pelenkat hasznaljuk, a fodrokat is mindig igazitom.
jan. 17. 05:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem csak 1 pelenkanal fordult elo, tobbet is probaltunk.
jan. 17. 05:47
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiúknál ez mindig macerás. Kisfiamnak is sokszor kifolyt úgy hogy én is mindig igyekeztem igazítani a kukacát. Nálunk pelenkaváltás meghozta a sikert.De amint olvasom nálatok sajnos nem.
jan. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáljatok egy sokadik másmilyen pelust, mert az lehet a gond.

Én sosem igazgattam a kukiját, mégis nagyon ritka volt a pelus-baleset...

jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a 3-as méretig fordult elő, azóta max akkor, ha már nagyon tele a pelenka elülső fele.
jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4 kiló és "már" 2-es? Születésükkor kettest kaptak a gyerekeim, hiába nem voltak 4 kilók. 4 kilóval rég 3-as kellett.
jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is állandó problema ez. 3 hónapos a kisfiam. Vannak olyan időszakok hogy egy hétig se ázik at, de olyan is vt h naponta 5ször oltoztettem át. És tökmindegy milyen pelus, drága, olcsó kicsi nagy, ilyen márka olyan márka, tökmindegy hogy forgatom a kukacát 😂 mindenből ki tud pisilni. Én már feladtam 😂
jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyel nagyobb pelenkát próbálj ki.

Először én is a kg szerint vásároltam a pelenkát(amik az ő kilojai szerint jók lettek volna,abból állandóan kifolyt minden),mindig egyel nagyobb méret volt a jó.

jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ne a kg-t nézd a pelenkáknál. Egyébként kisfiúknál ez probléma szokott lenni, főleg az elején.
jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk talán 1x volt ilyen. Szerintem nem jó a méret, vagy simán a gyerek testi adottságaival pont nem passzol a pelenka gumija.
jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kilazul a pelus a tépőzárnál simán és oldalt is sajnos, ahogy a gyerek mocorog benne. Mi a Pampers Pants pelust szerettük nagyon, mindenhol rásimult a gyerekre, igy sosem folyt ki semmi, 1 lányom és 1 fiam van, szóval mindkét nemmel teszteltem. 😄
jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!