Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen szerintetek a...

24 hetesen szerintetek a hirtelen lehűlés front hatások megindíthatják a szülést?

Figyelt kérdés

Nagyon parázok ettől

24 hkm


2015. szept. 1. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az idegeskedés sokkal jobban megindíthatja. Szerinted akkor a frontok miatt mindenki hónapokkal korábban szülne?

Nyugi, és élvezd a babavárást, ne azon agyalj, hogy mi lehet, mert abban beleőrülsz!

Boldog babavárást!

2015. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Még ha idő van se ez az általános. Idő előtt meg főleg. Gyulladás, fertőzés stb ami leggyakrabban koraszülést okoz, nem a frontok.
2015. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még 41 hete4sen sem indította meg egy front sem, pedig egymást érték a hideg-, meleg- és kettős frontok.

Szerintem egy egészséges terhességet idő előtt semmilyen időjárási tényező nem indíthat meg.

2015. szept. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ha nincs problémád akkor ne gyárts magadnak, mert bevonzod a rosszat...
2015. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha egészséges a baba és te is, akkor 24 hetesen ki nem.robbantja onnan semmi, az biztos. Ezen ne aggódj!
2015. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Probléma mentes terhességnél ilyen nem fordul elő. Nekem még a 40 hetes terhességnél sem tudta megindítani a szülést a 2013. márciusi extrém hóhelyzet...
2015. szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon unatkozol,ugye?

24 hetesen már a frontokon aggódsz?? Minek?

Koraszülést nem front szokott előidézni...

2015. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat. :)
2015. szept. 1. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor én lehetek a kivétel. Nekem 25hetesen beindította, szerencsére visszatartották és időre jött a kisfiam. Nem volt semmilyen fertőzésem. Nagyon frontos időszak volt, ki se engedtek míg nem lett vége a szélsőséges időnek.


De tényleg ne izgulj ezen, nem lesz semmi gond :)

2015. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!