Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar önállóan enni...

Miért nem akar önállóan enni a kisfiam?

Figyelt kérdés

Lassan 11 hónapos a kisfiam. Villaval összetört vagy apró darabokra vágott ételeket megeszi, de csak úgy, ha én adom oda neki vagy én tartom a szájához. Ha a kezébe adom, akkor azt hiszi, hogy játék és általában eldobja.

Pár napja keztem, hogy hasábokban adom neki a főtt zöldséget vagy a gyümölcsöket, de abbol is csak akkor falatozott belőle, ha én nyújtottam a szájához, és akkor se mindig, mutatja hogy nem kell neki.

Elsőre arra gondoltam, hogy naponta próbálkozom, hátha szépen rákap, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, vagy Ti hogy csináltátok, Nálatok hogy történt? Nem vagyunk elkésve?



#étel #baba #étkezés #Önállóevés
jan. 20. 15:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nyugi,normális

Nekem is 11 hónapos, még játéknak gondolja. De ugye néha hagyni kell,mert így tanul meg enni. A kedvencem a kásás ételek,belemarkol,vagy amikor elveszi a kanalat,ami tele van,és nekiálltam rázni. Minden éves után olyan az etetőszék és a környéke,meg a gyerek,mint a disznóól,sokszor én is. A férjem azt hitte ettől majd agybajt kapok,de ő nehezebben birja. (Én az éjszakai kelésektol vagyok már teljesen ki,de ez más téma)

jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!