Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Glycerin kúp 2,5 évesnél nem...

Glycerin kúp 2,5 évesnél nem hozta elő a kakilást 2 óra után sem. Ilyenkor mi a teendő? Bent maradhat a kúp, elolvad ?

Figyelt kérdés
jan. 21. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Már rég elolvadt.
jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam róla hogy nem olvad el és egyben jön ki.
jan. 21. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te okosabb vagy ! miért itt kérdezel?
jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kúp elolvad bent.
jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Es megis hogyan kepzelted el? Hogyan akarod kiszedni, ha szerinted nem maradhat bent?

Egyebkent elolvad, de persze van olyan, hogy egyben jon ki, ha mondjuk gyorsan kakil utana a gyerek.

jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#2. Atya ég, felnőtt ember létedre fingod nincs arról sem, hogy hogyan működik egy kúp, és gyereket nevelsz?!🤦‍♀️
jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Vedd a két ujjad koze és tartsd ott egy darabig.elkezd olvadni.

Akkor szerinted a gyerek popsijaban egészbe marad?.na ugye ...

jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
,,Köszi,, a leoltásokat. Egyben jött ki a kúp 6 óra bentlét után, nem olvadt el. Csak azért írtam ezt az infót, ha valaki egyszer ide tévedne hasonló kérdéssel akkor tudja, hogy nem biztos hogy elolvad (gondolom márka függő). Nem akartam kiszedni, rosszul tettem fel a kérdést, de mentségemre szóljon hogy pusztító migrén közben próbáltam kérdezni, infot keresni. És igen,tökétes hibátlan ősanyák ( tisztelet a kivételnek), gyereket nevelek és boldog vidam okos kisgyerek....
jan. 21. 22:08
 9/10 anonim ***** válasza:

De kibontva tetted fel a kúpot, vagy csomagolásostul?

Mert olyan nincs, hogy egy glicerines kúp 6 óra alatt testhőn ne olvadjon fel.

jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyon szuper kúpod lehet ha nem olvadt el.

A kúpnak fel kell olvadni ahhoz,hogy segítsen a kakabajokon...hisz gondolj bele.

A lázcsillapító kup is felolvad.ha nem olvadna el hatástalan lenne,nem vinné le a lázat

jan. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!