Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam kiesett az...

7 hónapos kisfiam kiesett az etetőszékből, nem csináltak röntgent…megnyugodhatok így?

Figyelt kérdés

Eléggé beteg lettem, lázam is volt.. lepihentem a nappali kanapéra egy kicsit. Férjem addig húslevest akart készíteni, betette a babánkat az etetőszékbe, de nem kötötte be… nem figyelt, én hülye pedig nem néztem meg, hogy be van-e kötve.

Szóval felállt és kiesett, féloldalt érkezett a földre a kőre, vállával és a pocakjával.

Azonnal felsírt, nem hànyt, nem volt aluszékony, jókedvű maradt.

Én sokkot kaptam, rohantunk az ügyeletre, ahol megállapították, hogy mivel nincs a fején sérülési nyom és mosolygott a kisfiam, így megvizsgált, de röntgent nem készítettek…azt mondták nem látják indokoltnak. Én viszont aggódom, vagy feleslegesen?



jan. 21. 20:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelgesd,de nyugi. Amit lehetett megtettél,meg is nézte szakember. Hidd el sok ilyet látnak,ha indokoltnak látja haza se engedett volna,szerintem.
jan. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
28%
Mázli. Valószínűleg "jól esett", a fejét nem is érte ütés. Azon jobban aggódnék, hogy olyan férjem van, akire 5 percre nem hagyhatom a közös gyerekünket. Akkor inkább nevelném egyedül és tudom, mire számíthatok.
jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Utolsó…ezen én is kiakadtam.

Sajnos az alap rossz közérzetem, ami akkor van amikor “nemvagyokott”a gyerekeimmel, az mindig megvan ha a férjem van velük.

Mondhatnám, hogy nálam is kieshetett volna, de én nem rakom magamtól 3 méterrel arrébb öv nélkül, ha csinàlok valamit a konyhában.

Amúgy nem szokott főzni, kívánta a húslevest így elkezdte nélkülem… ami nekem 15 perc az neki 45p.

jan. 21. 21:20
 14/24 A kérdező kommentje:
De én is hibás vagyok, mert felkelhettem volna megnézni jobban és nem tettem meg.:(
jan. 21. 21:20
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

#14 Beteg lettél, lázas voltál. Nehogy már magad hibáztasd.

Baleset volt, szerencsére nem lett nagy baj.

A férjed reméljük megtanulta, hogy az ő felelőssége is a gyermek, nem csak a tiéd, pláne ha nem is vagy a közelben.

Ez ugyanúgy előfordulhatott volna, ha éppen kórházban vagy (ne legyél, de megeshet).

jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%

Félre ne értsd a válaszomat,de leesett az etetőszékből,ha jól értem,az oldalára. A fejét szinte be se ütötte.

De a bordáit valószínűleg igen. Amiatt senki sem aggódik, hogy az eltört,megrepedt,stb?

Nem csak a fej sérülhet...

Vagy pl a kulcscsontja nem mozdult el?

Ilyeneket is megnézett a doki a kórházban? Vagy csak a fejét?


A lányom az apjával való játékos birkózás közben 5 évesen leesett a franciaágyról. A puha szőnyegre. Nem magas az ágyunk. Kulcscsonttörése lett. Nem veszélyes, csak fájdalmas.

jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Megvizsgálta a hasát, megnyomkodta. Ugyanúgy mozgolódik, mászik…feláll. Nem tudom, hogy ezt hogy lehetne kiszűrni
jan. 21. 21:33
 18/24 anonim ***** válasza:
67%

#14! Nehéz eldönteni, hogy a te kontrollmániád volt előbb, vagy a mafla férjed, de nem, az egyáltalán nem normális, hogy egy felnőtt embernek ellenőriznie kell egy másik felnőtt embert. Akkor nálatok nem 2 felnőtt van és 1gyerek, hanem 2 gyerek és egy felnőtt.

#12

jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nincs kontrollmániám, csak tudom milyen a férjem…
jan. 21. 21:35
 20/24 anonim ***** válasza:
86%
#16! Mivel fájdalmas, pont meg tudta állapítani az orvos manuálisan, hogy nem tört el. Hidd el, ha eltört volna, máshogy reagál a gyerek, amikor megnyomkodja. Egyébként bordatöréssel amúgy se csinálnak semmit, azon kívül, hogy megvárják, amíg meggyógyul.
jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!